Článek Soutěže

ADC vypisuje soutěž pro mladé kreativce a nabízí 20 000 Kč


Odměna: 20 000 Kč / Termín: 15. 3 2016                        _


Art Directors Club Czech Republic, organizátor soutěže ADC Creative Awards “Louskáček,” sdružuje „kreativce“ z komunikačních a brandingových agentur, designových studií, ale také nezávislé tvůrčí pracovníky (textaře, fotografy, ilustrátory) působící v oblasti komerční komunikace.

V rámci nejprestižnější národní soutěže komerční kreativity u nás už čtvrtým rokem v rámci hlavní soutěže pořádá i kategorii Young Creative, která je určena pro studenty a mladé kreativce do 28 let. Tento rok Art Directors Club of Czech Republic spojil síly se společností MOBIL.CZ a připravili kreativní zadání pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet, jaký potenciál se v nich skrývá a zároveň ukázat svůj talent ostříleným kreativcům z reklamních agentur.

Úkol je následující:

Návrh storyboardu pro online spot, který nepřekročí délku 30 vteřin a dále návrh klíčového vizuálu. Mladí kreativci mají za úkol vytvořit reklamu pro MOBIL.CZ, ve které představí jeho nabídku s internetem zdarma. Hlavním přínosem operátora je rychlý mobilní internet, který je díky široké síti LTE dostupný nejen ve velkých městech ale i na většině území České republiky. V reklamě je nutné ztvárnit následující myšlenku: “Nejlepší věci, které člověka v životě potkají, nestojí ani korunu. Pořiďte si internet zdarma od MOBIL.CZ a užívejte si léto naplno.”

Plakát k soutěži:

adc-young-creative-2016-01

Zdroj: adc-czech.cz

Vyhrajte 20 000 Kč

Nápady je možné přihlásit na webu Art Directors Club v sekce Young Creative od 1. února. Uzávěrka soutěže je 15. března. Pro studenty a mladé kreativce je to příležitost ukázat svůj talent lidem z reklamy, kteří budou hodnotit přihlášené nápady. MOBIL.CZ by tím rád získal informace, jak mladí vnímají nabízený produkt. Nejlepší nápady s radostí zrealizuje a použije v rámci letní kampaně. Hlavní cena pro tento rok je 20 000 Kč a autoři dalších pěti nejlepších prací odměníme částkou 2 000 Kč.

Veškeré informace jsou zveřejněny online na webu Art Directors Club v sekci Young creative.

Nominovaní budou pozváni na vyhlašování soutěže ADC Creative Awards 2016 a výherce převezme hlavní cenu přímo na pódiu v rámci slavnostního večera.

Zdroj: adc-czech.cz