Článek

ADC Creative Awards je za dveřmi. Mrkněte na plakáty a neprošvihněte uzávěrku.

ADCADC Creative Awards je za dveřmi. Mrkněte na plakáty a neprošvihněte uzávěrku.

Prošvihli jste řádný termín Creative Awards? Nevadí, můžete své kreativní kousky přihlašovat dál v prodloužené lhůtě. Hlavním vizuálem letošních cen je zelený shot busty brýlatého kreativce z loga Art Directos Club Czech Republic. Autorem vizuálu i konceptu je Jakub Antoš (OpenIdea). Finální deadline pro přihlášky je už 14. února 2015.

-
Hlavní vizuál Creative Awards. Autor: Jakub Antoš (OpenIdea). Zdroj: adc-czech.cz

 

Předsedou poroty bude Evgeny Primachenko

Do nového ročníku Creative Awards připravil Art Directors Club více kategorií a upravil novou strukturu poroty tak, aby reflektovali přesun nejlepších nápadů na nová — digitální území a do menších agentur či studií. Předsedou letošní poroty bude Evgeny Primachenko. Teprve 26 letý kreativec má na svém kontě řadu mezinárodních cen, z toho 23 za poslední dva roky. Momentálně pracuje jako copywriter a ideamaker ve Wieden+Kennedy v Amsterdamu.

V kmenové jury mu budou zdatně sekundovat Bohumil Dohnal (člen výboru ADC SK/CD Vaculík Advertising), Petr Vlasák (CD Comtech Praha), Antonín Parma (CD/Partner Nydrle), Tomáš Belko (Executive CD Ogilvy Group).

-
Porota. Autor: Aleš Mička (Touch Branding). Zdroj: adc-czech.cz

-

-
Vizuál mikrokampaně. Autor: Will Rust (Ogilvy). Zdroj: adc-czech.cz

 

V ADC Young Creative Awards můžete vyhrát 1000 EUR

Součástí soutěže Creative Awards je soutěž pro mladé kreativce Young Creative Awards. Vítěz obdrží od odborné poroty prestižní ocenění Louskáček v rámci předávání reklamních cen a k tomu 1.000 € od partnera soutěže T-Mobile.

Tématem kampaně je claim “S Deezerem od T-Mobile jsem hudební milionář.” Stačí ztvárnit toto téma v reklamním video spotu nebo v printu tak, aby oslovilo cílovou skupinu mladých lidí od 15 do 26 let.

-
Vizuál Young Creative Awards. Zdroj: adc-czech.cz

Slavnostního předávání cen ADC Creative Awards se uskuteční 19. března 2015 v Praze.

Zdroj úvodního obrázku: adc-czech.cz

Autor: Design portal

URL článku: https://www.designportal.cz/souteze-tendry/adc-creative-awards-plakaty.html

Datum vydání: 09.02.15