Článek

Pár tipů jak ušetřit na Apple výrobcích během září

Konec prázdnin znamená pro grafická studia nejen přechod z dovolenkového režimu  na normální provoz, ale zpravidla i další várku briefů. Pokud na tento podzimní fofr chystáte nákup nového stroje, pak se vám bude hodit pár tipů jak ušetřit anebo získat něco navíc. Jak víme oficiální Apple Store slevami zrovna neoplývá a tak se hodí mrknout se co nabízí další prodejci.

MacBook Air s SD kartou zdarma

logicworks-zari-01

Co si budeme povídat. Air je lahůdkový počítač, lehký, rychlý, ale jednu chybku má – moc péesdéček se do něj nevleze. Hezky to řeší 64GB karta, kterou zasunete hezky do SD slotu a to tak šikovně, že není ani vidět. K novému Airu můžete získat tuto kartu zdarma.

MacBook s USB-C Dockem za polovinu

logicworks-zari-02

Céčkové USB má svoje příznivce i odpůrce. Jisté ale je, že se hodí zvláště ve chvílích, když používáte jeden stroj na doma i do kanceláře a nechcete pokaždé zapojovat všechny externí zařízení jedno po druhém. USB-C pojme od 4K monitoru, repráky, napájení až po čtečku karet a vše co je tomu potřeba je vhodný dock. K MacBookům ho teď můžete pořídit za polovinu.

iPhone s koženým krytem zdarma

logicworks-zari-03

Jestli jste čekali na představení sedmičkového iPhonu proto, aby jste si konečně koupili 6s, které má ještě konektor na jack, je teď vhodná doba. Už proto, že k němu dostanete kvalitní kožený obal zdarma.

Apple Pencil zdarma k iPadu

logicworks-zari-04

Apple Pencil je nenápadný stylus, který však stojí za vyzkoušení. Pro spoustu ilustrátorů se jedná o ideální nástroj jak kreslit přímo na displeji za polovinu ceny, než kterou jim nabízí klasické Cintiq displeje od Wacomu. K 9,7 palcovém iPadu teď můžete mít Apple Pencil zdarma – na Apple.cz momentálně stojí 2990 Kč. To je už slušná úspora.

Zmiňované vychytávky a vylepšení jsou k dispozici v rámci akce, kterou společnost Logicworks připravila na září. Mrkněte na podrobnou nabídku.

Zdroj a foto: logicworks.cz