Článek

Adventní kalendář pro jablíčkáře – každý den jeden doplněk pro Mac s dopravou zdarma

Web Nsparkle možná znáte jako místo, kde můžete nakoupit nová Apple zařízení a zároveň si je nechat vytunit – nad rámec toho, co standardně nabízí samotný Apple. Například SSD disk do staršího iMacu, nevyčnívající SD karta do MacBooku anebo novou baterii na počkání či další vychytávky. Nyní pro svoje fanoušky spustili adventní kalendář:

Každý den na této stránce najdete místo čokolády jeden z úžasných doplňků pro Mac. Sleva ale platí vždy v jeden den, nepromarněte svou příležitost. Navíc Vám teď všechny doplňky z adventního kalendáře zašleme zdarma.

Doteď jste mohli narazit hliníkový stojan pro jakýkoli typ MacBooku, dokovací stanici ve verzi Thunderbold tak USB-C, Time Capsule anebo 256 GB SD kartu. Mrkněte co se v okýnku objeví dnes. Bohužel se na stránce nedá zaregistrovat email, aby vám informace o novince přišla rovnou do emailu, takže je nutné každý den na web Nsparkle přijít a zjistit aktuální nabídku pro daný den.

Při čekání na otevření dalšího okýnka adventního kalendáře můžeme doporučit videocast Apple na Max, který se zaměřuje hlavně na Apple produkty – v tom posledním například je řeč o novém MacBooku Pro s TouchBarem. Mrkněte.

Zdroj: nsparkle.cz