Článek

Pozvánka: Apple snídaně na téma správa fotek na macOS a iOS

Ve čtvrtek 8. června jste zvání na další Apple snídani — tentokrát na téma správa fotek na macOS a iOS. Apple snídaně je akce pravidelně pořádaná společností Logicworks a kromě nových informací a výměny názorů mezi účastníky je k dispozici i dobrá snídaně pro nastartování dne.

Apple snídaně #9

Snídaně s pořadovým číslem 9 slibuje zajímavá témata. Po této snídani pro vás již nebude správa fotografií žádný problém. Dozvíte se jak pracovat s fotkami na macOS a iOS, jak je organizovat, v čem  může pomoci iCloud a jaké možnosti aplikace Fotky nabízí včetně úprav a sdílení. Zúčastnit se mohou i začátečníci.


Datum: 08.06.2017 (10:00 – 12:00)
Místo: Etnetera Logicworks, s.r.o.,Jankovcova 49
Vstupné: 500,- Kč — je nutné se předem zaregistrovat


Jedním z organizátorů Apple snídaní je i „jablečný markeťák“ Jan Tůma z Logicworks. Toho možná znáte i z videoblogu Apple na MAX. Zeptali jsem se ho na pár otázek:

Představíte nám trochu blíže Apple snídaně?

Projekt jsme spustili minulý rok a cílem je malinko změnit pořádání Apple kurzů. Nechceme dělat celodenní “nalejvárny” pro klienty, ale sezení na 2-3 hodiny. Cílem je vytáhnout to nejlepší z každého tématu a to klientům předat. Osvědčilo se nám, že tato forma školení je pro lidi přínosná a proto chceme dělat takové akce pravidelně.

Kdo na akci chodí?

Je to různé. Pravidelně k nám chodí “kreativci” (grafici, filmaři, markeťáci,…), ale také majitelé firem. Cílová skupina je v tomto směru opravdu veliká a rádi uvítáme každého, kdo se o daná témata zajímá. Vzhledem k tomu, že naše společnost působí právě v B2B segmentu, je tato akce skvělou příležitostí k poznání nových lidí.

Hlavní důvod proč přijít?

Dvě hodiny plné zajímavých tipů a triků pro práci i zábavu (vždy na dané téma), skvělá snídaně a možnost potkat zajímavé lidi.

Jaká chystáte další témata?

Témata vymýšlíme postupně, například podle doporučení našich klientů. Chceme vždy vypsat takové téma, které bude přínosné a klienti k nám rádi přijdou. Na každé snídani rozdáme dotazníky a účastníci nám mohou napsat, jaké téma by je zajímalo – podle toho vybereme a vypíšeme termíny. Takže jestli bude čtenáře Design portálu zajímat něco konkrétního, stačí napsat na mail: marketing@logicworks.cz.

Díky za rozhovor

Zdroj a foto: logicworks.cz/apple-snidane