Článek

Novinky z knihařské dílny VOALA: zápisníky s citáty na ořízce či sešity s optickým klamem

Grafické studio VOALA vydalo v tomto roce hned několik nových kolekcí a jednu re-edici oblíbené kolekce z roku 2017.  Všechny sešity mají autorský design, z recyklovaných a ekologicky certifikovaných papírů jsou ručně vyráběné v knihařské dílně VOALA. Pojďme si novinky  představit.

„Máte deset minut na to, abyste uvedli myšlenku v čin, než se vrátí do říše imaginace.“

Zápisníky z kolekce EDGES s citáty Richarda Buckminstera Fullera na ořízce

Zápisníky z kolekce EDGES se pyšní potištěnou ořízkou s citátem slavného amerického Richarda Buckminstera Fullera, která přímo vybízí k zaznamenávání myšlenek a nápadů. Touché materiál použitý na obálce nabízí unikátní smyslový vjem. Je měkký, pružný a odolný, zároveň však sametově hebký. Luxusní matný povrch sešitu mu propůjčuje rafinovaný vzhled vybízející k doteku.

Čtvrtá kolekce sešitů Geometo s efektem optických klamů

DIGITALIO je sen tištěný bílou. Již čtvrtá autorská kolekce sešitů Geometo navazuje na předchozí geometricky pojaté obálky. Nyní jasně a striktně, s efektem optických klamů, se znejišťujícím pocitem abstraktna. DIGITALIO je hravé a důmyslné zároveň. Černá a bílá kontrastují ve vzájemné harmonii a rozehrávají optické drama i potěšení. Ponořte se s námi do black and white světů, kde vás čeká to, co do sešitu vtisknete myšlenkami a perem. Záleží jen na Vás, zda je DIGITALIO čistě osobní deník nebo hipster pracovní sešit. Představujeme Vám náš in-house bílý tisk, který je skvělý nejen pro „artové“ projekty, ale také pro Vaše každodenní využití.

Sešity IMPRESS inspirované knihařskými razničkami

IMPRESS je sešit pro všechny, kdo nevzdali krásu psaní, důvěru v myšlenku, obdiv k dokonalosti.
Sešit vyjadřuje dokonalost pojetí a doteku. Nová kolekce je inspirovaná razničkami, jež se od věků používají v knihařském dokončování. Za horka vtlačované fólie zanechávají stopu na papíře, která je při doteku vnímána jako struktura v papíru. Krása spočívá v detailu.

Všechny sešity jsou ručně vyráběné v knihařské dílně VOALA. Koupit si je můžete v e-shopu VOALA

Zdroj a foto: voala.cz