„Učíme Vás vnímat papír“

Grafické studio VOALA v roce 2006 založili manželé Pavel a Blanka Kulišťákovi. Spolu s námi dnes značku tvoří další profesionálové. Pravidelně se účastníme výběrových designových výstav a za naši práci jsme získali řadu ocenění. Jsme unikátní způsobem práce s papírem, doplňujícími technologiemi a zkušeností s produkcí.

Naše portfolio obsahuje řadu logotypů, vizuálních stylů, papírenskou výrobu na míru, luxusní firemní dárky, sazby katalogů a knih, koncepce a realizace výstav. Máme tým precizních produkčních, grafických designerů a vlastních knihařů. Jsme inovátory a designery, kteří navazují na zapomenutou tradici poctivé knihařské práce.

Od jiných studií se odlišujeme službami v oblasti papírenského konzultantství, exklusivního tisku a malonákladových ručně šitých vazeb. Vzniklé katalogy, portfolia a knihy si odnášejí architekti, designeři, fotografové. S potěchou připravujeme individuální knihařské zakázky. Speciální péči a lidský dotek našim produktům dodává vlastní knihařská dílna. Pracujeme s ekologicky šetrnými materiály a vyrábíme v Praze.


  Telefon:  +420 775 328 248
  Adresa:  Dobrovského 8, 170 00 Praha 7
  Web: www.voala.cz
  Facebook |   Instagram