Partnerský článek

Nejvyšší správní soud slaví dvacet let existence. Ročenku navrhlo studio UPSALA

Jedinečná publikace ze studia UPSALA oslavuje dvacet let působení Nejvyššího správního soudu. Ročenka s vyladěným vizuálním stylem snoubí neotřelý grafický design a kreativitu spolu s autoritou a vážností, jakou se honosí tato soudní instituce. Čtenářům tak zprostředkovává unikátní zážitek. 

Historií i současností soudu, jeho úspěchy i mezi jednotlivými soudci provází elegantní a kreativní grafické prvky, z jednotlivých stran čiší autorita, profesionalita a odráží se léta péče soudní instituce dohlížející na slušné chování českého státu k lidem. Týmu UPSALA se podařilo převést složité právní koncepty na vizuálně atraktivní prvky a dosáhnout dokonalého souznění.

S každým otočením stránky se čtenářům více odhaluje složitá cesta k obnovení správního soudnictví v Česku i napříč dvěma desetiletími existence soudu. Díky hodnotám, úspěchům a významným milníkům Nejvyššího správního soudu, které ročenka zachycuje, se stala tato publikace věrným odrazem odkazu NSS.

Čtenáři mohou v publikaci obdivovat perfektně vyváženou kombinaci kreativity a elegance oživující hluboký význam soudnictví a práce Nejvyššího správního soudu, i mísení působivých fotografií s elegantní typografií. Díky svým odborným znalostem v oblasti grafického designu tým UPSALA vytvořil vizuálně podmanivé dílo, které vystihuje podstatu úspěchů soudu a je nadčasovým svědectvím odkazu NSS.

Tak trochu jinou publikaci zasadila UPSALA do švýcarské vazby a obalu z papíru Materica Cobalt z dílny italského producenta papírů Fedrigoni. Spolu s designerskými dovednostmi a kreativitou týmu UPSALA tvoří dokonalé designerské dílo.

Zdroj a foto: upsala.cz


Text je součástí placené spolupráce se studiem Upsala