Akce

Konference WebExpo: 21.—22. září 2018


Termín: 21.–22. 9. 2018   |   Lokalita:  Praha   |   Vstupné: od 235 €


Konference WebExpo chystá velké změny. Po deseti uplynulých ročnících, které už trochu sklouzávaly do rutiny, slibují pořadatelé, že 11. ročník WebExpo bude hodně jiný. Poprvé celý v angličtině, poprvé s převahou zahraničních řečníků, poprvé bez striktního dělení na vývoj, design a business.

Namísto dělení do oborů organizátoři pracují s tématickými okruhy: Creative Developers, Visual Inventions, Machine Brains, Workplace Toolbox, Post-fact Marketing, Future Realities a Design Thinking.

„Vývojáře, designéry a marketéry čekají témata, které mění současný internet. Na rozdíl od specializovaných konferencí je ukážeme v širším kontextu a propojené do kreativních strategií. Kdo si chce udržet vliv na budoucnost českého internetu, neměl by letošní WebExpo vynechat.“

Zajímavá novinka je připravena i pro děti návštěvníků.

„A protože víme, že nám nerdi a nerdky stárnou, poprvé se postaráme i o jejich děti.“

Připraveny budou klidné zóny pro opečování těch nejmenších i dobrodružné programování a ráj 3D tiskáren pro větší. 11. WebExpo se koná 21. a 22. září 2018 v Praze v sedmi sálech pro 2000 posluchačů vystoupí 60 řečníků. Připraveny jsou i tři párty.

Další informace najdete na webu akce.

Zdroj a foto: webexpo.net