Článek

Hundebar má nové obaly od Studia Protein. Na obalech najdete mikropříběhy psů a koček

Studio Protein

V Hundebaru si dali za úkol vytvořit naprosto srozumitelná a zdravá krmiva pro psy a kočky, kde ke čtení složení nepotřebujete slovník cizích slov. Tak přímý je i obal, k jehož tvorbě bylo přizváno Studio Protein. Na obalech, navržených v jednoduchém layoutu, je zachyceno šest malých příběhů o kočkách a psech jen chvíli před tím, než dostanou svůj Hundebar.

Hundebar má novou recepturu svých produktů a spolu s tím i nové obaly. Psí varianty Hundebaru jsou navrženy pro každodenní, vyvážené krmení dospělých a zdravých psů. Zakladatelem značky Hundebar je Markéta Táborská. Ta je původní profesí marketingový profesionál z oblasti zábavního průmyslu a reklamy, který se rozhodl posunout své mnohaleté koníčky – zdravou, racionální výživu u psů a moderní gastronomii. Postavila profi kuchyni určenou zvířecí klientele a stala se Prvním psím & kočičím šéfkuchařem.

„Skuteční pejskové a kočičky se na Hundebar těší úplně stejně jako ti na obalech.“  Markéta Táborská, Hundebar

Explikace

Zdeněk Sládek, Studio Protein

„Verze pro psy a verze pro kočky se neliší zdaleka jen velikostí sklenice. I když právě sklenice je základem. Zavařený Hundebar v ní vydrží i bez lednice. Sklenice je navíc vratná. A kartonový přebal lze snadno recyklovat. Neobsahuje ani lepidlo. Ve studiu vznikly návrhy obalů, kde se objevilo šest mikropříběhů o natěšených kočkách a psech, kteří už za okamžik dostanou do své misky celou sklenici Hundebaru. Ale všechny tyto mikropříběhy se odehrávají v čistém jednoduchém layoutu.
Jako první vznikl vizionářský obal. Ten byl pak upraven do produkční podoby, aby barevné kódování všech druhů navazovalo na dosavadní produkty. Spotřebitele tak nic nezaskočí.

Ukázky

Zdroj a foto: studioprotein.cz