Tisková zpráva

HOMBRE’S Distillery prvotřídní nápoje v nepřehlédnutelném obalu

Firma HOMBRE´S Distillery se specializuje na výrobu prémiových alkoholických nápojů oblíbených po celém světě. Po prvotním úspěchu s ginem přišel majitel Libor Zbojan s nápadem zařadit do portfolia svých výrobků i rum. Pojďte se podívat pod pokličku designu lahví ukrývajících skvělou chuť a aroma nápojů v BIO kvalitě.

Kovový štítek na skleněné lahvi? Decentní a elegantní kombinace

Většina z nás má skleněné lahve spojené s jednoduchým značením pomocí papírové etikety. Pokud se však v lahvi skrývá skutečně výjimečný nápoj, zaslouží si vystoupit z řady a zaujmout nejen obsahem, ale také na první pohled zajímavým obalem. Prémiového designu lze dosáhnout kombinací skleněné lahve s některým z 3D značení od firmy Rathgeber.

„Lahev vznikala v rukou šikovných sklářů z tradiční sklárny v Novém Boru. Její tvar a design jsem řešil se zkušeným designerem, aby šlo o nevšední kousek, který zaujme na první pohled. A to se myslím povedlo,“ říká pan Libor Zbojan.

Skleněná lahev si žádá i atraktivního štítku a zde se výsledku dosáhlo různým způsobem. U lahve HOMBRE’S Gin Premium šlo o celokovový hliníkový štítek zušlechtěný vystouplým embosováním a kartáčovanou strukturou. Tento originální nápad lahvi dodává jednoznačně punc luxusu. Štítek musel být navíc předohnutý, aby šel na lahev bez problémů připevnit a nedocházelo po delší době k jeho odlepování.

Elegantní řešení náhrady kovového štítku

„Druhý štítek pro HOMBRE’s Gin Original představuje ekonomičtější variantu, která však působí stále velmi luxusním dojmem. Zadáním bylo dodržet danou tloušťku etikety a docílit kovového vzhledu s broušeným povrchem,“ dodává Libor Zbojan.

Pro tento typ štítku projektový tým firmy Rathgeber nakonec zkombinoval několik materiálů tak, aby jejich slaminováním vznikl očekávaný design. Sendvičová konstrukce vznikla vrstvením fólií a finální výzvou bylo odladění požadovaných barev. Od zlatě lesklého provedení se nakonec došlo až ke konečné bronzové barvě s vodorovným kartáčováním.

„I přes absenci ražby motivu, jako je tomu u lahve Premium, výsledná etiketa maximálně připomíná 3D hliník, což bylo naším cílem,“ připomíná Lucie Slavíčková z firmy Rathgeber.

Zlato v lahvi: Ochutnejte jeden z nejlepších ginů na světě

Že Česká republika patří léta ke špičce ve výrobě bylinných likérů, je dobře známé. Věděli jste však, že v srdci Evropy vzniká také jeden z nejlepších ginů na světě? Produkty z dílny HOMBRE´s Distillery patří díky své chuti i kvalitě všech použitých surovin mezi světovou špičku. A brzy je na trhu doplní i novinka v podobě již zmiňovaného rumu.

„Když jsem přemýšlel nad tím, jak bychom mohli sortiment našich prémiových produktů rozšířit, tak mi rum přišel jako jasná volba pro typicky českého spotřebitele. Dlouho jsem hledal v destilérkách po celém světě rum, který by odpovídal mým představám. Bohužel jsem žádný, který by mi okamžitě zachutnal nenašel. A tak padla volba na výrobu vlastního rumu,“ zdůvodňuje své rozhodnutí Libor Zbojan.

Designem lahve HOMBRE´s Rum navazuje na osobitý vzhled obou ginů. Černá lahev je opět spojena s rumy řady PREMIUM, zatímco tmavě hnědá patří produktům řady originál. Nechybí kvalitní korkový uzávěr s logem Hombre´s Distillery, který podtrhuje prémiový charakter produktu. Obě lahve pak zdobí přední a zadní foliová etiketa s imitací hliníku a s osobitým HOMBRE´s designem. A v případě HOMBRE´s PREMIUM RUM ještě zákazník získává informaci o číslu produktu z této limitované edice, které je uvedeno na krční etiketě. To vše opět z dílny bystřické firmy Rathgeber.

„HOMBRE´s RUM se začne prodávat v průběhu září. V plánu máme i další rozšíření nabídky našich produktů. Ale to se nechte překvapit a zatím ochutnejte naše stávající nápoje, ať už jako součást míchaných drinků nebo samostatně. Určitě si pochutnáte,“ dodává na závěr pan Libor Zbojan.


Text je součástí placené spolupráce se společností Rathgeber