• Kontakt
  • Inzerce
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • RSS
Design portál
  • Články
  • Loga
  • Designeři
  • Studia
  • Písmolijny
  • Akce
  • Nabídky práce
  • ✅  Přidejte se
Design portál
  • Články
  • Loga
  • Designeři
  • Studia
  • Písmolijny
  • Akce
  • Nabídky práce
  • ✅  Přidejte se
Článek

Veletrh PrintExpo představil nové logo

Print ExpoVeletrh PrintExpo představil nové logo

26. mezinárodní veletrh technologií pro tisk, signmaking a signage Veletrh PRINTexpo navazuje na tradiční mezinárodní veletrh, který probíhal pod názvem EmbaxPrint. PRINTexpo tak představuje nové logo, jehož barevnost a písmo vychází z veletrhů EmbaxPrint a nové grafické motivy pod logem určují doprovodné aktivity, které na veletrhu budou probíhat. Jak se nové logo líbí vám?

Z explikace loga lze vyčíst, že se jedná o princip, jak ho znáte z dopravy v metru. Zde jednotlivé barevně odlišené linky představují hlavní oborová témata a vyznačené stanice pak jména firem zapojených do programu prostřednictvím prezentací konkrétních řešení v rámci svých expozic. Jednotlivé barvy pod logem budou sloužit k navigaci pro zvolené téma (např. digitální velkoplošný tisk, technologie pro dokončovací práce s tiskovinou, atd.)

-

Poslední červený barevný bod pak symbolizuje oficiální doprovodný program a další doprovodné konference a soutěže, které budou pod přímou gescí pořadatele veletrhu.

Vedoucí manažer projektu Print Expo Monika Hrubalová k logu dodává: „„Logo je účelně připraveno i s ohledem na doprovodné aktivity a další užití v kampani nebo orientačním systému veletrhu. Budeme pracovat s barevností jednotlivých čtverečků a s využitím tiskových technik (hologram na logu, slepotisk) všech potřeb, jak odtrhnout a ukázat tiskové směry.““

Autorem nového loga je společnost Expodata

 

Logo veletrhu Embax Print

-

 

Ukázky aplikace loga:

-

-

Jak se nové logo líbí vám?

Zdroj: Print Expo

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/loga-corporate_design/veletrh-print-expo-logo.html

11.11.10

logo

Související články

Jednou větou…

PNS mění po 20 letech logo

Po dvaceti letech mění První novinová společnost…

Jednou větou…

Švýcarsko má po třiceti letech nové turistické logo

Švýcarsko se po 30 letech pod heslem rozloučilo…

Loga

Frenštát pod Radhoštěm

Unifer

Loga

Brněnská diecéze

Ondřej Kostiha

Jednou větou…

Český ráj má nové turistické logo

Členové Sdružení Český ráj na valné hromadě…

Loga

Huslík

Slow&Rat

Loga

Haná Přerov

Milan Šuška

Loga

Muzeum Prahy

zetzetzet

Jednou větou…

Síť čerpacích stanic OMV má nové logo, vizuální styl i slogan

OMV představila novou korporátní identitu, která…

Jednou větou…

Tradiční český výrobce ohýbaného nábytku Ton má nové logo

Tradiční český výrobce ohýbaného nábytku Ton mění…

Design portál je online magazín o designu. Najdete zde články o designu, profily designerů, studií a také nabídky zaměstnání. Design portál funguje od roku 2005.

  • Kontakt
  • O Design portálu
  • Inzerce

Rádi čteme

  • Časopis Font Font — první grafický časopis
  • DeTePe DeTePe — portál o desktop publishingu

Nejčtenější tento měsíc

  • Jak hodnotí nové logo Turnova odborná veřejnost...
  • Turnov
  • Uherský Ostroh

ISSN 1803-6112

  • Kontakt
  • Inzerce