Článek

Workshop: Design produktu jako součást obchodní značky

Design pro exportWorkshop: Design produktu jako součást obchodní značky

Jaký podíl na tržním úspěchu výrobků má design, to je jedno z témat workshopu, který proběhne 14. dubna na brněnském výstavišti. Designéři ze studia Francisdrake představí možnosti designu jako efektivního marketingového nástroje a ukážou proces vývoje produktu, od vstupní analýzy přes konceptuální návrhy a 3D studie až po úspěšné představení výrobku na veletrhu.

Další téma, kterým se bude připravovaný workshop zabývat, je Design jako značka. „Na počátku byl vzhled a tvar. Design je pro budování značky nezbytný a má svá pravidla. Přesto je hravý a zábavný. Je přidanou hodnotou každého výrobku a nedílnou součástí každé značky“, tak hodnotí roli designu Petr Vaněk, Creative Director reklamní agentury Comtech Zlín. Ve své interaktivní přednášce představí příklady dobré i špatné praxe a pohled do zákulisí práce designéra.

Program semináře

09:30 – 10:00
Registrace účastníků

10:00 – 10:20
Představení služeb CzechTrade a projektu Design pro export

10:20 – 11:30
Design pro váš byznys (MgA. Zdeněk Pudil, průmyslový designér, studio Francisdrake; MgA. Michal Polák, grafický designér, studio Francisdrake)

Studio Francisdrake představí možnosti designu jako efektivního marketingového nástroje
a na případových studiích ukáže proces vývoje produktu, od vstupní analýzy přes konceptuální návrhy a trojrozměrné studie až po úspěšné představení výrobku na veletrhu.

11:30 – 12:40
Design jako značka (Petr Vaněk, kreativní ředitel reklamní agentury Comtech Zlín)

Na počátku byl vzhled a tvar. Interaktivní přednáška o tom, že design je pro budování
značky nezbytný a má svá pravidla. Přesto je hravý a zábavný. Je přidanou hodnotou každého výrobku a nedílnou součástí každé značky. Příklady dobré i špatné praxe a pohled do zákulisí práce designéra.

 

Design produktu jako součást obchodní značky
-
Datum:
14. 4. 2011

Místo:
Veletrhy Brno, Výstaviště 1, Hala P, sál P2 Brno

Cena:
850 Kč + DPH. Dva účastníci z jedné firmy zvýhodněná cena 1 300,- bez DPH. Účastníci semináře obdrží zdarma vstupenku na veletrh Mobitex.

Další informace a přihláška

Zdroj: Tisková zpráva

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/workshop-design-produktu.html

23.03.11