Akce

Vizuální smog bez udušení. Designers Mixer na aktuální téma již 23. června

● Termín: 23. 6. od 9.00
● Místo:  CAMP a online stream
● Vstupné: zdarma

Designers Mixer se vrací se do živého prostoru! Minimálně pro ty z vás, kteří se stihnete zaregistrovat a dorazit osobně do CAMPu. Registrace jsou otevřeny a svou vstupenku si můžete rezervovat na webu GoOut. Pro zbytek účastníků bude připraven živý stream, a to opět zdarma a opět z události na Facebooku, na které najdete v průběhu příprav aktuální informace.

Na co a koho se 23. 6. můžete těšit?

Na silnou ženskou sestavu se silným veřejným tématem!

Díky Veronice Rút Fullerové se plně ponoříme do smogu. Tedy toho vizuáního. Na případovkách a konkrétních příkladech Veronika ukáže, jak na to, a jak naopak s veřejným prostorem nepracovat. Přednáška bude naládovaná obsahem, který pomůže designérům i marketérům dělat věci ve veřejném prostoru lépe a na první dobrou.

Sekundovat jí bude specialistka na památkovou péči Kristýna Drápalová, která loni uvedla v život Manuál kultivované Prahy Společně se ponoříme do procesů a administrativy, a byť to možná bude trochu střelba do vlastních řad, určitě nám Kristýna pomůže v orientaci problematiky z hlediska nejen designu, ale i spletitých zákoutí úředních chodeb.

Přednášky uzavře plodná panelová diskuze k tématu. Ta naváže na ženskou vlnu a k Veronice a Kristýně do panelu zasednou další dámy: designérka Věra Marešová, konzultantka Czechdesignu Míša Birtusová a další panelistky jsou v jednání.

A co víc?

Pro 3 z účastníků jsou připravené úžasné CMYK hrací karty od Ondřeje Musila, které by neměly chybět v žadném (designérském) šuplíku. Čerstvě vytištěné dorazí právě v době červnového Mixéru a budou vybráni 3 z vás, kteří budou mít nejúspěšnější otázky na FCB streamu.

Termín a místo:

  • 23. 6. od 9.00
  • CAMP Praha a online stream

Vstupné:

  • Zdarma

Další informace:

Detailní informace najdete průběžně na FCB události Designers Mixeru nebo se ozvěte na alice.bradkova@brandcloud.pro.

Zdroj a foto: BrandCloud