Článek

Věra Tataro vystavuje v Českých Budějovicích

tataroVěra Tataro vystavuje v Českých Budějovicích

Věra Tataro patří k nejlepším ilustrátorům se kterými jsem měl možnost spolupracovat. Kromě komerčních ilustracích má ráda i volnou tvorbu a právě její obrazy máte možnost shlédnout do konce června v Českých Budějovicích.

Ještě než vyrazíte, tak doporučuji si na webu Věry Tataro prohlédnout její dosavadní volnou tvorbu. Na nové obrazy je pak třeba vyrazit do salonu Porsche v Českých Budějovicích, kde se od 13.5 do 30.6 koná výstava.

Komerční tvorbu, ilustrace a malby je možné shlédnout na webu tataro.com, kde kromě skvělých ilustrací od Věry Tataro naleznete i portfolio Kamila Tataro.

Osobní pozvání od Věry Tataro:

Srdecne zvu na výstavu :)
A pokud mám něco říci o své tvorbě, tak to, že je postavena na barevné kombinaci, která podtrhuje vlastní téma obrazu, ve kterém najdete muj pohled na život kolem. V obrazech nechávám prostor pro diváka, aby mohl objevovat, pozorovat, a mohl si na základě své zkušenosti vytvořit svůj vlastní příběh, ale aby mohl zároveň být součástí světa mého, do kterého vstupuje práve mým obrazem.
Netvořím pouhé dekorativní uměni, svými obrazy promlouvám k divákove duši, a chci mu přinést příjemný, zajímavý a inspirující zážitek.

Depresí už je tak dost a dost kolem nás :)))

Pozvánka na výstavu:

Ilustrace na aktuální téma:

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/tataro-vystava.html

08.06.06