Článek

Uzávěrka soutěže Billborec se blíží

Lumír KajnarUzávěrka soutěže Billborec se blíží

Uzávěrka soutěže Billborec byla prodloužena do 28. února. Stále tedy ještě máte příležitost navrhnout billboard bez toho, aby jste byli limitovaní rozpočtem či klientovými připomínkami. Jediný limitující prvek může být vaše hlava. Letos, kdy slavíme 20 let od pádu totality je vyhlášeno téma soutěže SVOBODA. Jeden ze soutěžících Lumír Kajnar nám do redakce poslal svoje návrhy, na které se můžete v článku podívat. Na jeho stránkách pak můžete i hlasovat pro ten nejzdařilejší.

Cílem soutěže je povzbudit kreativce k vytvoření originálního a efektivního vizuálu pro billboard. Každý rok je vyhlašováno téma, aby všichni zúčastnění měli stejné podmínky a aby se daly práce objektivně vyhodnotit.

Lumír Kajnar, nezávislý grafický designér, nám píše: „Pravidelně se účastním soutěže Billborec a rád bych podpořil ostatní tvůrčí lidi, aby přinesli své nápady. Sám jsem se odvážil vystavit své práce a nechávám hlasovat návštěvníky dřív než porota. Termín odevzdání prací se odsunul na 28. února, tedy do konce tohoto týdne, takže je ještě dost času využít jedinečnou příležitost udělat si billboard podle svého. Snad tato zpráva zaujme pravidelné návštěvníky vašeho portálu i jeho fanoušky.“

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Lumír Kajnar

Vítězné práce z loňského roku si můžete prohlédnout ve starším článku zde.

Více informací o soutěži Billborec

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/billborec-2010-uzaverka-kajnar.html

25.02.10