Článek

UX Camp Europe 2011

UX campUX Camp Europe 2011

O druhém červnovém víkendu proběhne v nedalekém Berlíně již třetí ročník barcamp (ne)konference o User Experience Designu. Neváhejte s registrací, počet míst je omezen!

Kdy a kde?

11. a 12. června 2011 v Berlíně (registrace od 10. března v 15.00)

 

Co je UX Camp?

UX Camp je víceméně velmi podobný Barcampům (také přezdívaným jako „nekonference“), pouze se specializací na User Experience.

Pro ty, kdo se žádného z (mimojiné i u nás velmi oblíbených) Barcampů zatím nezúčastnili, bude nejsnazší UX Camp představit jako otevřenou konferenci, jejíž program je tvořen samotnými účastníky – každý může dostat prostor 45 minut pro svoji prezentaci nebo workshop a následnou diskusi.

Aktivní účast, a to i v prezentacích ostatních, je naopak vítána.
Dva dny tak budete mít v Berlíně možnost seznámit se s přibližně 400 profesionály z celého světa, zajímajícími se o informační architekturu, návrh a vývoj webů, interakční a vizuální design, psychologii, použitelnost a spoustu dalších oborů souvisejících s User Experience.

 

Letošní ročník

Registrace na letošní ročník začíná 10. března v 15.00 berlínského času na stránkách www.uxcampeurope.org. S registrací určitě neváhejte – k dispozici je pouze 200 vstupů pro obyvatele mimo Německo.

Obsah přednášek samozřejmě zatím není a vzhledem k charakteru akce ani nemůže být znám. Hledáte-li ale inspiraci na téma vlastní přednášky, předpokládá se ale, že se budou týkat v poslední době nejčastěji diskutovaných témat:

– UX a agilní metodiky,
– prototypování,
– mobilní UX.

Bližší informace najdete na stránkách www.uxcampeurope.org, případně se neváhejte obrátit na Jiřího Sekeru, ambassadora pro Českou republiku. Na něj můžete směřovat jakýkoliv dotaz ohledně letošního UX Campu (určitě je opět v plánu možnost hromadné, a tudíž výrazně levnější, cesty vlakem).

 

-UX Camp Europe 2011
Třetí ročník barcamp (ne)konference o User Experience Designu.

Datum:
11. a 12. června 2011
(registrace od 10. března v 15.00)

Místo:
Berlín

Další informace

Zdroj: Tisková zpráva

 

Jiří Sekera

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/ux-camp-europe-2011.html

08.03.11