Článek

Unikátní last minute nabídka pro naše čtenáře

GSmvcUnikátní last minute nabídka pro naše čtenáře

Od 3.11.2008 otevřela společnost GSA nové marketingové vzdělávací centrum i v Brně. Kompletní informace o centru i nabízených školeních můžete získat na www.gsmvc.cz. Praktické vzdělávací kurzy a semináře jsou určeny především managementu středně velkých firem a pracovníkům reklamních společností a agentur. Design portál Vám nyní jako jediný nabízí možnost sledování last minute nabídek zbývajících volných míst na odborných seminářích.

Již jste si zvykli, že díky Design portálu získáváte mnohé benefity. Od nynějžka můžete v pravém sloupci našich internetových stránek sledovat informační box, který obsahuje nabídky posledních míst na odborných seminářích vzdělávacího centra na Palackého třídě 164 v Brně (obchodní komplex Zágreb). Naši čtenáři tak mají jedinečnou možnost vyžít po e-mailové registraci zlevněného vstupu na tyto akce za cenu pouze 200,-Kč s DPH.

Semináře probíhají v Brně a jsou většinou tří až čtyř hodinové. Jsou koncipovány jako vzdělávací školení s důrazem na praktičnost a ukázky řešení ze zahraničí i tuzemska a součástí ukázek jsou i prezentace interních výzkumů a zkušeností společností zadávajících marketingové kampaně.

Hlavním účelem je motivování a představování nových možností a trendů pro osoby, které pracují v marketingu nebo reklamě. Každý z nás má totiž primárně za úkol vytvořit fungující kampaň. Důležitá je tedy efektivita reklamního sdělení.

Součástí přednášek je i prezentace grafického designu v reklamě a nových trendů v této oblasti. Lidem z tohoto odvětví přednášky mohou přinést pohled na druhou stranu. Zjistí jak se vlastně připravuje marketingová strategie a například jak správně vzniká headline nebo brief k jednotnému vizuálnímu stylu nebo reklamní kampani. V neposlední řadě se naše semináře zabívají samotným brandingem a tedy i módním corporate identity designem. Důležité jsou také informace o cílových skupinách a jejich zvyklostech i odlišnostech.

Návštěvu některého ze seminářů tedy můžeme doporučit opravdu všem. Díky nabídce našeho serveru nestojí účast tolik peněz a umožní vám dělat svojí práci opravdu profesionálně. Pokud totiž pracujete v reklamě jsou pro vás tyto znalosti podmínkou.

Aktuálně je pro vás k dispozici ještě několik volných míst na těchto seminářích. Registraci proveďte na E-mail info@marketingove-vzdelavaci-centrum.cz nebo prostřednictvím elektronického formuláře na adrese www.gsmvc.cz/objednavka.htm a jako slevový kód použíjte DPLM (Design portál last minute).

25.11.2008 od 13.00 — Internet a marketing

4.12.2008 od 9.30 — Základy efektivního marketingu

Pavel Vaníček

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/marketing-last-minute-nabidka.html

21.11.08