Článek

Sportovní televize O2 mění název i logo. Vzniknou další tři tématické stanice.

Sportovní kanál digitální televize O2 TV změní název stanice O2 Sport na O2 TV Sport. Společnost představila loga nových stanic, které se zaměří výhradně na fotbal, tenis a hokej. Jako první odstartuje O2 TV Fotbal, který zahájí provoz již 8. srpna. Na začátek roku 2017 se plánuje spuštění O2 TV Tenis a na podzim příštího roku bude následovat O2 TV Hokej.

„Změna souvisí s celkovým posílením značky a především množstvím nového obsahu. Na stanici O2 TV Sport najdou diváci vždy výběr toho nejlepšího ze všech sportů. Další specializované kanály pak budou zaměřené pro opravdové fajnšmekry,“ prozradil David Duroň, ředitel O2 TV.

Původní logo

o2-sport-01

Nové logo

o2-sport-02

Novou grafickou podobu vyrobila společnost Department, která vsadila na přímočaré tvary a snadno zapamatovatelné barevné rozlišení. Logo stanice O2 TV Fotbal bude doprovázet barva zelená, O2 TV Tenis bude zahalen do oranžové a O2 TV hokej do modré.

„Velké investice a vznik několika nových kanálů nás přivedly k tomu, že se musíme podívat celkově na naši rodinu kanálů a na budoucí práci s nimi. Proto se O2 Sport mění na O2 TV Sport a celková grafická výbava bude reflektovat novou strukturu našeho sportovního obsahu,“ uvedl k rebrandingu Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Se změnami souvisí také úpravy stávajícího studia v pražské O2 Aréně, které bude rozšířeno o dalších 100 metrů čtverečních. Do konce roku 2016 by měla být vybudována například další maskérna, nová zasedací místnost či další prostory pro komentátory sportovních přenosů.

Loga tématických stanic

 

o2-sport-06

o2-sport-07

o2-sport-08

o2-sport-03

o2-sport-04

o2-sport-05

o2-sport-09

o2-sport-10

Zdroj: o2sport.cz