Nabídky práce

Hledáme interního knižního grafika!

Nakladatelství Host

Pokud jste grafik a knihomil a kniha vás zajímá jako čtenáře i designéra, tohle je příležitost právě pro vás! Stačí dobrá znalost odpovídajícího softwaru. Grafické vzdělání a praxe v oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou. Zajímá nás pouze interní spolupráce. Nástup možný od podzimu.

KDO JSME?

Jsme Host. Jedno z největších nezávislých knižních nakladatelství na českém trhu. Vydáváme knihy takovým literárním hvězdám, jako jsou Alena Mornštajnová, Kateřina Tučková nebo Lars Kepler. Práce u nás je náročná, zato pestrá, pro člověka, který má rád knížky, je to dream job.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

  • návrhy knižních obálek všech žánrů, komplexní knižní typografie
  • návrhy a tvorba tištěné i elektronické inzerce

CO PO VÁS BUDEME POŽADOVAT?

  • zájem o médium knihy, o její vizuální i vydavatelské aspekty
  • výborná znalost počítačových programů; balík Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • vzdělání v oblasti grafického designu a delší praxe v oboru jsou výhodou, ne však nutností
  • zájem identifikovat se s produkcí Hostu, obecně čtenářský zájem, kulturní zaměření
  • samostatnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení

CO NABÍZÍME?

Host je srdcovka, pro naše čtenáře i pro nás všechny, kteří působíme v redakci. Neříkáme tomu firemní kultura, ale večírky, společné výpravy do divadel nebo kin pořádáme pravidelně a jednou týdně máme i jógu a dorty (dle osobních preferencí). Jsme otevření flexibilní pracovní době. Jo a ještě něco. Práce v jednom z nejvýznamnějších nakladatelství v ČR s sebou nese kromě odpovídající výplaty i pravidelný přísun námi vydávaných knih!

Svůj životopis a ukázky prací, případně motivační dopis zašlete do 15. srpna 2024 na e-mailovou adresu nakladatelstvi@hostbrno.cz

Těšíme se na Vás!