Článek

Retuše, fotomontáže i pokročilé techniky – přihlaste se na březnové semináře věnované postprodukci

Light Garden AcademyRetuše, fotomontáže i pokročilé techniky – přihlaste se na březnové semináře věnované postprodukci

Zajímá vás, jak se upravují fotografie, které vidíte kolem sebe v časopisech a na reklamách? Jaké postupy a techniky stojí za dokonalými fotografiemi modelek? Jak i Vy můžete potěšit nepěknou obézní sousedku fotkami, za které by se nemusela stydět ani Claudia Schiffer? Přijměte pozvání na semináře Light Garden Academy, které se budou konat v březnu.

Postprodukce v modní a reklamní fotografii

Na prvním semináři, který proběhne 15. března 2014, se naučíte některé z postupů, které zůstávají většinou jen pečlivě střeženým tajemstvím světových fotografů či nejlepších (a také nejdražších) studií zabývajících se postprodukcí.

Naučíte se, jak z krásných lidí udělat lidi ještě krásnější a dokonalé a jak je zasadit do krajin, které jste si vysnili, aniž byste museli utratit balík za cestu kolem světa a roky čekat na správné počasí. Na konci semináře budete mít v ruce veškeré znalosti a nástroje, abyste mohli svou tvorbu posunout tam, kam si přejete. Semináři o postprodukci již prošlo několik stovek lidí, z nichž se všichni naučili pohodlně manipulovat s realitou a tvořit si ji vlastní, hezčí. Nezní to lákavě?

 

-
Zdroj: lightgarden.cz

 

Postprodukce: Speciální techniky

Seminář Postprodukce: Speciální techniky, který se koná o den později, tj. 16. března 2014, vás vezme hluboko do tajemných zákoutí mistrovské úpravy fotografií. Řemeslo, které bylo obsahem předchozích seminářů a DVD už můžeme nechat stranou a nyní se podíváme na skutečně pokročilé techniky.

Rozsáhlé realistické montáže skládané z desítek fotek, výjevy ze snových světů nebo precizní kolorování, kde výsledkem je barokní obraz či filmový plakát, nejsou zdaleka tak náročné, jak byste si mohli myslet, když ovšem víte, jak na to.

 

-
Zdroj: lightgarden.cz

 

Módní a reklamní fotograf Stanislav Petera

Oba semináře povede módní a reklamní fotograf Stanislav Petera, který je pověstný svým velmi specifickým stylem využívající postprodukce ve vysoké míře, což mu umožňuje zasazovat svá díla do světů plných zvláštní, magické atmosféry.

Poté, co v Čechách začal publikovat své práce v časopisech jako Harper’s Bazaar a Dolce Vita* atd., odjel se do Paříže dále zdokonalovat a studovat u známých zahraničních módních fotografů. Tam strávil i další čas objevováním tajů postprodukce ve studiu, kde se retušují fotografie např. pro Vogue, což mu umožnilo hluboký náhled do problematiky. I nadále se neustále snaží posouvat své hranice.

 

-
Zdroj: lightgarden.cz

 

Komu jsou semináře určeny a kolik stojí?

Seminář je určen pro všechny, kteří mají úpravy fotografií jako část své práce: fotografy, grafické designery, retušéry, dtp operátory a dále pro lidi, kteří chtějí nahlédnout za oponu současné reklamní tvorby, či zjistit, jak by mohli své fotografie ještě vylepšit.

Cena každého semináře je 2 990 Kč, ale přihlásíte-li se na více než jeden z březnových seminářů, máte nárok na 25% slevu.

 

-
Zdroj: lightgarden.cz

 

Semináře Light Garden academy

Postprodukce v modní a reklamní fotografii -
Naučte se retušovat jako profesionálové

Datum a místo konání:
15. 3. 2014, Praha
Další informace


Postprodukce: Speciální techniky
Naučte se opravdu mistrovské techniky

Datum a místo konání:
16. 3. 2014, Praha
Další informace

Zdroj textu a úvodního obrázku: lightgarden.cz

Design portal

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/seminare-postprodukce-2014.html

18.02.14