Logo

Reda

Graphite studio

  • Hodnocení redakce
Sending
Hodnocení čtenářů
3.27 (30 hlasů)

Společnost Reda patří mezi lídry tuzemského trhu s reklamními předměty. To znamená, že určitě máte alespoň jednu reklamní propisku, blok nebo zapalovač, který prošel rukama lidí v Reda. Po 30 letech působení na trhu se vedení rozhodlo pro změnu loga. Ve výběrovém řízení zvítězilo pražské Graphite studio.

Graphite studio pro společnost Reda připravilo kompletní vizuální styl. Jeho součástí je i nový symbol — litera r v kolečku, který tak může samostatně reprezentovat značku. Symbol je zároveň asociací ochranné známky ®. Z původního loga byla zachována červená barva, ta však v novém vizuálním stylu dostává mnohem více prostoru a je výraznější.

„Nové logo není ‚jen‘ značkou reprezentující společnost. Bylo navrženo tak, aby se stalo samo o sobě marketingovým prvkem.“ Graphite studio

Původní logo

Nové logo

Explikace

Graphite studio

Nové logo od Graphite studio bylo navrženo s důrazem na snadnou aplikovatelnost. Jinak řečeno, navrhli jsme logo a systém užití, umožňující aplikaci loga na předměty kulaté i hranaté, malé a velké, tmavé a světlé, tiskem, ražbou, frézováním či gravírováním. Náš design umožňuje demonstrovat široké možnosti potisku. Ať už logo aplikujeme na cokoli, je prostě hezké. Jednoduché a hezké. Tak Branduj!

Ukázky vizuálního stylu

Další práce Graphite studia

P-LAB

Zdroj a foto: reda.cz, graphitestudio.cz