Článek

Pro bydlení na výstavu do Holešovic

BydleniPro bydlení na výstavu do Holešovic

Inspiraci pro zajištění vlastního bydlení naleznete v únoru na výstavě Bydlení, nové projekty na pražském výstavišti v Holešovicích. Tento rok opět pod záštitu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Výstava Bydlení, nové projekty, představí ve dnech 17. – 20. února, komplexní nabídku projektů pro bydlení v Praze a Středočeském kraji. Také nabídne možnosti financování k pořízení vysněného bydlení pro každou rodinu i jednotlivce. Výstava opět  přichází v době, kdy se trh nemovitostí začíná znovu oživovat a je tak možné vybrat si bydlení za výhodných podmínek. Prezentace největších hráčů na trhu umožní návštěvníkům zorientovat se v nabídce a vybrat si tu nejlepší.

Na výstavě Bydlení, nové projekty v tomto roce přislíbila účast řada předních developerských společností. Realitní trh bude zastoupen kvalitními bytovými projekty, které v současnosti mají u řady prodejců finanční zvýhodnění, nebo jiné bonusy. To, že se dnes vyplatí nakupovat, potvrzuje řada předních odborníků.
Prezentovat svou nabídku budou tak významné společnosti, jako jsou Skanska a.s., divize Skanska Reality, Geosan Development, Ekospol, Modřanský háj, Benuga, Betonové stavby – group, Poštovní spořitelna, Evropa Realitní kancelář, Impact Corti, Hypocentrum Modré pyramidy, Pražská správa nemovitostí, R.S. Credit, Real Treuhand Reality, RIM Engineering, V.Z. Ideastav, Výběr reality a další.

Pořadatelé výstavy ve spolupráci s Asociací realitních kanceláří ČR připravili poradenské centrum, ve kterém mohou návštěvníci zdarma získat odpovědi na všechny otázky, týkající se nemovitostí, jejich nákupu, prodeje a financování. Asociace realitních kanceláří ČR je odborníkem na trhu, což zaručuje kvalitu a komplexnost podávaných informací.

Všichni vystavovatelé se budou na výstavě snažit oslovit návštěvníky zajímavými nabídkami a informacemi. Návštěva výstavy Bydlení, nové projekty se tak vyplatí ať už o pořízení nového bydlení přímo uvažují, případně se jen chcete inspirovat a informovat. Přijďte si vybrat z nabídek tu, která nejlépe vyhoví vašim potřebám. Jste srdečně zváni na jedinečnou přehlídku možností bydlení v Praze a Středočeském kraji.
Zaregistrujete se na www.vystavabydleni.cz a získejte zlevněnou vstupenku. Cena vstupenky po registraci činí pouze 50 Kč.

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/vystava-bydleni-pozvanka.html

25.01.11