Článek

Přijďte na seminář „Konstrukční design a branding“

Czechtrade seminářPřijďte na seminář „Konstrukční design a branding“

Design pro export a Exportní akademie CzechTrade Vás zvou na seminář Konstrukční design a branding – hlavní stavební kámen pro inovaci v obalu. Na semináři vystoupí český obalový designér Jan Činčera, holandská designérka Christien van Yzendoorn a Vedrana Ajdin. Seminář se koná 4. března 2010 v 10:00 na výstavišti v Brně v rámci veletrhu EMBAX.

Jak získat pro svůj výrobek působivý obal?

„V obalovém designu to znamená přinést na trh objekt, který odpovídá a propaguje značku produktu, přitahuje spotřebitele a je vnímán jako oblíbený produkt,“ říká Vedrana Ajdin, spoluzakladatelka FLEX/cocoon – industrial design & structural packaging a jedna z přednášejících.

Úspěšná řešení a případové studie ideálního spojení brandingu a konstrukčního designu představí Christien van Yzendoorn, holandská designérka, žijící v Londýně, která působila v Praze jako kreativní ředitelka BBDO Praha. Významný český designér Jan Činčera, specializující se na obalový design, se ve své přednášce zaměří na atypické pojetí vývoje obalů po konstrukční stránce.

Přijďte si pro inspiraci, jak dál rozvíjet své technologie, jak přinášet inovativní produkty na trh a zvýšit tak svou konkurenceschopnost. Seminář, který organizuje agentura CzechTrade ve spolupráci s Veletrhy Brno, a.s., se uskuteční 4. března 2010 v rámci doprovodného programu veletrhu EMBAX a mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA, MBK, INTECO, VINEX. Více informací, včetně přihlášky na seminář, naleznete na zde.

Jan Činčera

Jan Činčera
zakladatel Studia Činčera, které se zaměřuje na obalový design

Christien van Yzendoorn

Christien van Yzendoorn
holandská designérka, zakladatelka Cocoon Brand Advice & Design Solutions – první agentura specializující se na značku a obalový design

Vedrana Ajdin

Vedrana Ajdin
spoluzakladatelka FLEX/cocoon – studio se zabývá konstrukčním designem obalů, vývojem a inovací v průmyslovém designu.

Obsah semináře:

– funkce obalu a jeho význam pro budování značky
– integrace konstrukčního a grafického designu
– konstrukční design jako stavební kámen značky a funkčnosti obalu
– atypické pojetí vývoje obalu po konstrukční stránce
– případové studie ideálního spojení brandingu a konstrukčního designu

Termín konání:
4. březen 2010, 10:00 – 13:00 hod

Místo konání:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 1, 647 00 Brno, Pavilon P, sál P3

Cena za seminář:

včetně vstupenky na veletrh EMBAX a mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA, MBK, INTECO, VINEX: 960,- s DPH. Studenti odborných škol – zdarma, vzhledem k omezené kapacitě sálu nutná předběžná registrace.

Více informací a registrace.

Design portal

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/seminar-design-branding.html

24.02.10