Článek

Přijďte ma seminář „Správa sociálních médií ve firmě“

Seminar SMSPřijďte ma seminář „Správa sociálních médií ve firmě“

aneb Firemní Facebook Page je zpravidla jen jedna, ale přístupů k jejím fanouškům bývá několik. Cílem tohoto semináře by mělo být připravit vás na to, co lze pravděpodobně čekat při využití sociálních médií k externí i interní firemní komunikaci, marketingu, customer care a prodeji.

Co se dozvíte?

Otázky, na které se organizátoři budou 24. března 2011 v kině Atlas snažit prostřednictvím prezentací odpovědět, jsou především:

– podle jakého klíče volí korporace jednotlivé SM kanály, s jakými cíli? Spravují je interně nebo externě?

– je správnou cestou zakládání více Facebook stránek, Twitter kanálů, blogů a dalších platforem pro jednotlivé produkty, značky, dceřiné společnosti apod.?

– nejsou ve skutečnosti důležitějšími místy, kam směřovat energii a rozpočty, místa mimo moderní kanály bez možnosti přímé kontroly, jako jsou diskuse, blogy a fóra?

– kdo má mít ke kanálům přístup a za jakých podmínek, jako je absolvování proškolení, certifikace, kontrola právním oddělením?

– jdou české společnosti spíše vlastní cestou, nebo přejímají vzorce řízení z centrál či od poradenských agentur?

– jak lze napojovat SM kanály na další marketingové a PR aktivity, na customer care, jak pracovat s uživatelem, zejména pokud je tento v pozici stěžujícího si zákazníka?

– mají skutečně nová média vliv na chování korporací?

 

Kdo vystoupí?

Zástupci společnosti Vodafone a Telefónica O2, dále pak Jan Průša z České spořitelny. Blok řečníků pak uzavře pohled Pavly Tomsové z Nokia Česká republika.

Jako vždy v rámci cyklu seminářů bude závěr patřit otázkám z publika a večer uzavře afterparty ve vybraném pražském klubu.

 

Správa sociálních médií ve firmě
-
Tři hodiny marketingu v sociálních médiích: odpovědi, řešení, případové studie

Datum:
24. března 2011

Místo:
Kino Atlas, Praha

Další informace

Zdroj: Tisková zpráva

 

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/seminar-socialni-site-firma.html

19.03.11