Článek

Přemalujte trafostanici a získejte 10.000!

TrafostanicePřemalujte trafostanici a získejte 10.000!

V experimentálním prostoru Roxy NoD se zítra – 4. dubna 2012 od 18 hodin, uskuteční netradiční event pro milovníky urban artu. Přijďte a staňte se svědky jedinečné show! Projekt a soutěž PREdělej to po svém, které mají za cíl změnit prostřednictvím mladých umělců a nadšenců street artu vzhled starých trafostanic, startuje.

Jestli se chcete realizovat, a podílet se tak vlastní kreativitou a nápady na změnách ve svém okolí – zapojte se do ideové soutěže, která bude odstartována v NoD. Ideou projektu je revitalizovat staré pražské trafostanice. V rámci projektu dojde k redesignu prvních čtrnácti trafostanic.

Pošli svůj návrh a získej nejen 10.000 Kč, ale především možnost PREdělat to po svém! Soutěž trvá jeden měsíc a po tuto dobu můžeš poslat až deset návrhů.

Jak na to?

Nakreslete vlastní návrh a pošlete ho. Soutěž bude probíhat na webu predelejtoposvem.cz od 4. dubna a na nakreslení návrhů budete mít cca 6 týdnů. Autoři 14-ti vybraných návrhů, které se v průběhu roku zrealizují, získávají automaticky 10.000,- korun. A to není všechno! Na designový nákres s nejvíce hlasy čeká jedno docela „malé“ překvapení.

 

-
Zdroj: www.predelejtoposvem.cz

Další info

Kurátorem projektu je Viktor Čistič a na eventu bude vidět tvorba Vladimíra Strejčka, Emila Norma a představí se i Luke Tomski jako VJ.
O hudební podkres se postará DJ Manio.

Partnerem projektu je Pražská energetika, a.s.

Více info na www.predelejtoposvem.cz
A na fejsové stránce www.facebook.com/PredelejToPoSvem

Zdroj:
www.predelejtoposvem.cz

Design portal

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/predelej-to-po-svem.html

03.04.12