Článek

Podpora výstavy Bydlení 2010 Ministerstvem pro místní rozvoj ČR

Vystava Bydleni 2010Podpora výstavy Bydlení 2010 Ministerstvem pro místní rozvoj ČR

Specializovaná výstava nových možností bydlení s nabídkou bytů, domů a finančních služeb pod názvem Bydlení 2010 obdržela záštitu od Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Jste srdečně zvání účastnit se na této třídenní akci, která má svoje nezanedbatelné místo v českém reklamním průmyslu.

„Je to pro nás velice prestižní ocenění, záštitu ministerstva si velice považujeme a věříme, že pomůže image jediné oborové výstavy u nás,“ říká Monika Hrubalová, ředitelka výstavy. Stánek Ministerstva pro místní rozvoj ČR můžete najít ve vstupní hale pod číslem B15.

Výstava Bydlení se během své existence stala nejvyhledávanější prezentací ve svém oboru. I v roce 2010 proběhne na pražském Výstavišti v Holešovicích v přední části vstupné haly a to v termínu od 11. do 14. února, denně od 10 do 18 hodin, v neděli jenom do 17 hodin.

Návštěvníci na ní oceňují ucelený přehled nabídek jak z oblasti nemovitostí, tak i interiérových prvků. Na připravovaném ročníku budou vystavovat firmy s nabídkou nových bytů, rodinných domů, domů stavěných na klíč, typových projektů, nabídkou pozemků určených k zastavění a realitních kanceláří, stavebních systémů, nástaveb, vestaveb, stavebního poradenství, inženýringu, stavebního spoření a hypotečních úvěrů. Výstavní akci tradičně navštíví více než 27 tisíc návštěvníků. Výstava Bydlení láká návštěvníky na nové bytové projekty a slevy, které zde někteří developery nabízejí a v nemalé míře také na poradenskou činnost prostřednictvím Asociace realitních kanceláří ČR, nebo přímo na stáncích poradenských firem.

Na letošním ročníku výstavy svoji účast potvrdili nejvýznamnější developeři a investoři bytových projektů a finanční domy, jako například: SKANSKA REALITY, FINEP CZ, GEOSAN DEVELOPMENT, MODRÁ PYRAMIDA, CTR GROUP, EKOSPOL, IMPACT CORTI, KOMERČNÍ BANKA a další.

V případě zájmu získat zlevněnou vstupenku se prosím zaregistruje na www.vystavabydleni.cz.

Design portal

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/vystava-bydleni-podpora-mpmr.html

19.01.10