Článek

Největší konference o webu a jeho tvorbě WebExpo v on-line přenosu

WebexpoNejvětší konference o webu a jeho tvorbě WebExpo v on-line přenosu

V pátek 24. 9. a sobotu 25. 9. proběhne nejvetší středoevropská konference o webu a jeho tvorbě s názvem WebExpo. Pořadatelé a společnosti Adobe Systems a PRO-ZETA Broadcasters přinesou internetový přenos z programem nabité Design Hall. Návštěvníci stránek WebExpo.CZ budou moci sledovat přednášky ve špičkové kvalitě a přidat se tak k tisícovce registrovaných návštěvníků. Přednášky budou vedeny v českém a anglickém jazyce.

Přijďte nahlédnout i Vy do kuchyně špičkovým tvůrcům webových aplikací s pomocí technologií společností PRO-ZETA a Adobe Systems. Videopřenosy budou zajištěny na zcela nové 64-bitové platformě Adobe Flash Media Server 4.

Přenosy lze sledovat na stránce webexpo.cz/designlive v pátek od 09:30 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 19:00.

Závěrečnou přednášku v sobotu od 17:45 povede hvězda konference Ryan Singer (USA) z 37signals, jejichž aplikace pro kolaborativní týmovou komunikaci používají miliony uživatelů na celém světě. Ryan v 75 minutách předvede, jak v jejich firmě probíhá designový návrh webové aplikace od prvního nápadu, přes návrhy uživatelského rozhraní až k výsledné aplikaci.

-WebExpo

Největší konference o webu ve střední Evropě

Místo:
Areál České zemědělské univerzity, Kamýcká 129, Praha 6 – Suchdol

Datum konání:

23. – 25. září 2010

Další informace

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/konference-webexpo-video.html

23.09.10