Článek

Loga, která neprošla do finále soutěže na logo Celostátního setkání mládeže

CSM altLoga, která neprošla do finále soutěže na logo Celostátního setkání mládeže

O víkendu vyšel na Design portálu článek informující o novém logu Celostátního setkání mládeže, jehož autorem je Zbyněk Čech. Pod článkem strhla živá diskuze, kde se objevily i některé další nepřijaté návrhy. Výběr několika z nich, které mi připadaly subjektivně nejlepší, najdete v článku.

-
Vítězný návrh loga Zbyňka Čecha

Bylo z čeho vybírat

Přestože odměna za vítězné logo byla pouze 5.000 Kč, tak z návrhů, které se objevily v diskuzích, mám pocit, že bylo z čeho vybírat. Líbí se vám některý z nich více než ten, co zvolila odborná porota?

-
Autor: Pavel Procházka

Osobně se mi nejvíc líbí návrh Pavla Procházky. Je to jednoduché, jasné a pozitivní. Asi by nebylo na škodu si ještě trochu pohrát s ikonkami postaviček, kde bych uvítal jasnější oddělení „chlapečka od holčičky“, ale jinak je to fajn. I barevná kombinace O2 vs. T-Mobile na mě působí překvapivě příjemně :)

U písma se mi trochu zdá, že občas poskakuje na účaří – je to vidět hlavně u písmene „a“ vedle písmene „t“. Možná to bude veselé setkání, kde si kdekdo rád zatancuje, ale písmo bych viděl raději trochu „posazenější“. Celkově dobrá práce.

Přečtěte si také:

Zadání soutěže

Výsledky soutěže

-
Autor: Radek Janků

-
Autor: Antiposter

-
Autor: Tereza

-
Autor: Martin Keder

-
Autor: Frydolin

Na odkazovaných stránkách uvedených u jmen autorů naleznete další varianty či aplikace, zveřejňovat zde vše bohužel není možné.

Jména autorů vycházejí z jejich podpisu v diskuzi u předchozího článku. Jedná se čistě o subjektivní výběr log, která dle mého názoru stojí za pozornost. Jak se líbí vám? Máte jiného favorita?

 

Zdroj a foto:
Diskuze na Design portálu

Martin Kalda

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/celostatni-setkani-mladeze-alt.html

21.06.11