Článek

Life was too short to keep doing boring things

acampanteLife was too short to keep doing boring things

Lunchmeat a MeetFactory uvádí audiovizuální večírek „Acampante in Prague“. Acampante vlastnil grafické studio. Takové studio, které dělá zakázky pro obrovské mezinárodní klienty. Byl to mladík, který měl o budoucnost takřka postaráno.
On se ale nedokázal ztotožnit s filozofií těchto velkých firem a rozhodl se opustit korporátní design, přestat lhát svou tvorbou a začít investovat svou energii do projektů, které jsou OPRAVDOVÉ. Od té doby pracuje jenom pro sebe a klienty z oblasti hudby, umění anebo pro ty, kterým jde jednoduše o dobrou věc. Mimo jiné, Acampante je také zakladatelem největšího jihoamerického grafického meetingu Trimarchidg.

Acampante

Acampante

Acampanteho nezávislá éra začala psaním krátkých povídek, které vycházely z jeho stále se opakujících snů. Ty rozdělil do sedmnácti kapitol. Pro každou kapitolu složil muziku a vytvořil sérii videí. Tento audiovisuální projekt vyšel jako cd pod názvem POUR NOS JEUNES. Jeho komplexní práce ho zavedla na mnoho festivalů a konferencí po celém světě. Příkladem mohou být Berlínský festival Pictoplasma, Creamfields, Sonar, Pecha Kucha Night, Resfest, Sonar Sound Buenos Aires, Formanova, Mutek, SouthFest, South American Music Conference a mnoho dalších.

Acampante

Acampante

Tenhle rok vydává Acampante své druhé album VOLCANES doprovázené světovým turné. Prahu si vybral jako jedno z evropských měst, kde chce s novým projektem vystupovat. Do MeetFactory si připravil přednášku o svých projektech, grafickém meetingu Trimarchidg a o změně jeho životního přístupu směrem k nezávislé tvorbě a poté A/V liveset.

Mateřídouška

Mateřídouška

Dále vystoupí Mateřídouška — experimentální audiovizuální projekt, který spojuje digitální hudbu, zpěv, animaci, masky, objekty a pohyb v unikátní a velmi osobité představení. Na závěr zahrají 1a2v1, elektro démoni s jejich originální pixelovou projekcí. Vizuálno večera podpoří šest projektorů a stěna ze starých monitorů.

1a2v1

1a2v1

line-up:
19:30 přednáška
21:00 materidouska (cz)
22:00 acampante (arg)
23:30 1a2v1 + vj kolouch (cz)

vstupné: 120 Kč

web:
www.lunchmeat.cz/acampante
www.miacampante.com
www.myspace.com/miacampante

Acampante

Acampante

Acampante

podporují: Meetfactory, Media-Form, Instituto Cervantes, Ciant, Hydroponic FreshLabels, WESC a Lunchmeat.

Design portal

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/acampante-materidouska-1a2v1.html

28.11.08