Článek

Léto plné designu v novém showroomu Decoland

Léto je čas dovolené a odpočinku, ale také ideální čas poohlédnout se po nových úlovcích na české designové scéně. Zavítáte-li do zcela nového showroomu Decoland Design Interiors v Průhonicích, chybu neuděláte. Vzdušný prostor plný zcela nečekaných architektonických řešení a ikonických designových značek nábytku, jako je například Vitra, Edra, Scavolini, Team 7 či Calligaris, vás přímo vybídne ke změnám ve vašem domě, bytě či interiéru.

decoland-04

Showroom na ploše 2 tisíce metrů čtverečních

Architektonické řešení showroomu je společným dílem týmu interiérových designérů Decolandu a architektonického studia Free Architects. Nový Decoland tak nabízí návštěvníkům unikátní inspirativní a kreativní atmosféru designového „hubu“ na evropské úrovni, který demonstruje, jaké služby je Decoland schopen v rámci zařizování interiérů nabídnout. Můžete tak zde kromě expozic nábytku vidět například i podsvícenou mramorovou stěnu, velkoplošné keramické obklady, stěrky, skleněné přepážky či unikátní obývací sestavu s obkladem z odřezků dřeva, které vznikají jako odpad při výrobě rakouského nábytku Team 7.

decoland-03

Ve dvou patrech na ploše 2 tisíce metrů čtverečních Decoland nabízí ve vzdušném a originálním architektonicky řešeném prostředí zcela nově nábytek Vitra, plnohodnotná kuchyňská studia Scavolini a Team 7 včetně ikonické kuchyně Diesel Social Kitchen vzniklé díky spolupráci lifestyleové módní značky Diesel a italské jedničky mezi kuchyněmi Scavolini. Nechybí koupelny Scavolini, německý rostoucí nábytek Moll pro děti a studenty, rozšířená expozice značek Team 7, Presotto Italia, Ditre Italia, Calligaris a dalšího nábytku a originálních interiérových doplňků.

To vše je podtrženo unikátními židlemi, komodami a pohovkami toskánské značky Edra, které jsou také součástí expozice muzea MoMA v New Yorku či Musée d’Orsay v Paříži a svítidly z dílny Maxima Velčovského pro Lasvit. Součástí showroomu Decoland Design Interiors je i samostatná expozice dánské značky nábytku a doplňků BoConcept.

decoland-01

Užijte si léto v Decolandu s příjemnou designovou nabídkou

Milovníkům designu Decoland připravil na léto několik lahůdek. Využijte letních výprodejů a akce až -15% na  vybraný sortiment. Až do konce července si tak můžete svůj interiér obohatit o  jídelní sety italské značky Calligaris, jejíž aktuální kolekce židlí a stolů kombinuje moderní materiály přírodních odstínů s tradičním dřevem.  Akce se vztahuje i na sedací soupravy od značky Ditre, která se specializuje na čalouněný nábytek a její příjemně „loungovité“ pojetí doslova láká k posezení.

V neposlední řadě vás určitě osloví postele a matrace Dorelan, jež vynikají maximálním komfortem a ergonomií a nabízejí výběr ve třech řadách – současnou a precizní Soft touch, opulentnější Luxury dreams a mladistvou Pret a porter navrženou designérem Enrico Cesanou. Letní výprodeje nabízí před začátkem sezóny i oblíbená skandinávská značka BoConcept. Nákupy v showroomu Decoland lze navíc pojmout naprosto letně a spojit je například s návštěvou průhonického parku či aquaparku. Tak neváhejte a vydejte se na návštěvu tohoto ojedinělého prostoru v těsné blízkosti Prahy, který doslova dýchá designovou inspirací.

Přesvědčte se sami na stránkách showroomu Decoland.

decoland-02

Zdroj a foto: www.decoland.cz