Článek

Kde najít inspiraci pro kreativní využití papíru? Máme tip

Inspirace není nikdy dost a pokud máte rádi věci z papíru, máme pro vás tip. Společnost Antalis, která patří mezi největší světové hráče na trhu distribuce papíru, obalových řešení a produktů visual communication, nedávno spustila svůj profil na Instagramu a na Facebooku.

„Chceme inspirovat kreativce a designéry. Rádi bychom ukazovali realizace z našich papírů a také použití konkrétních aplikací v praxi,“ říká Lucie Procházková ze společnosti Antalis.

Na obou profilech najdete řadu ukázek kreativního zpracování výrobků z papíru a výhodou je, že se rovnou dozvíte i typ papíru, který byl k v daném případě použit. Najdete zde ukázky, jak může vypadat například jídelní lístek, lampa, vizitky, záložky do knih, kalendáře a různé obaly – na bonbony, víno, kosmetiku atd. Vždy se jedná o výrobky z papírů, které distribuuje společnost Antalis, případně ještě zušlechtěné pomocí různých tiskových technik.

Ukázky inspirací:

https://www.instagram.com/p/BWZ9gqshjkb/?taken-by=antalis_czsk

S tímto blokem přicházejí nápady samy… #notebook #bookpackaging #pelline #grosella #guarrocasas #coverbook #coveringmaterials

A post shared by Creative Power by Antalis (@antalis_czsk) on

https://www.instagram.com/p/BX26AyIB-Qw/?taken-by=antalis_czsk

#becreative #bedigital #arjowiggins #digitalprinting #goldpages #drytoner #hpindigo

A post shared by Creative Power by Antalis (@antalis_czsk) on

Další inspirace najdete na Instagramu a na Facebooku.

Zdroj: antalis.cz