Článek

Hello, Boys!

WonderbraHello, Boys!

Ženám a asi ani mužům asi netřeba představovat značku Wondebra. Možná si někteří vybaví i Evu Herzigovou, která byla dlouhou dobu „tváří“ tohoto spodního prádla, a na její headline „Hello, Boys“. Evu Herzigovou nyní nahradila mladičká Katie Green.

V nové kapani Wondebra nesází na jednu tvář, na tvář Katie Green, ale přichází s novou kampaní, která je nemálo podobná, tak populární kampani na DOVE. Stejně tak jako DOVE sází i Wondebra na přirozenou krásu. Už od června se začaly připravovat fotografie pro kampaň „přirozené krásy“ se sloganem „D-G, because we´re more than a handful“ („D-G, protože je nás více než hrstka“).

Wonderbra

Vrchol příprav pak bylo pondělí 11. srpna kdy centrum Londýna „ovládly“ ženy oblečeny pouze do spodního prádla Wondebra.

Wonderbra

Předmětem zájmů reklamních objektivů, záměrem kreativců, byly totiž dobrovolnice všech tvarů a velikostí. Ze získaných fotografií vznikl hlavní motiv kampaně – billboard. Ten je teď právě k vidění v centru Londýna. Billboard tvoří mozaika 8000 žen, které z dálky vypadají jako jedna. Pokud si chcete prohlédnout tváře vyfocených žen tak www.wonderbra.co.uk.

Wonderbra

Součástí kampaně jsou i další materiály jako např. kalendář jehož částka z prodeje bude věnována na výzkum rakoviny prsu. Trik s využitím množství fotografií, stejně tak jako koncept přirozené krásy „už tady byly“ přesto se jedná o velmi povedenou kampaň.

Wonderbra

Kampaň vytvořila agentura anglická Iris. V Čechách pro Wondebru vytváří kreativu Magic Seven, tak snad se dočkáme adaptace či něčeho podobně příjemného.

Pozn. D-G jsou cca čtyřky až sedmičky

Lucie Schwarz

https://www.designportal.cz/reklamy-kampane/hello-boys-wonderbra.html

29.09.08