Akce

Designers Mixer: Identita měst a státních institucí

● Termín: 17. 9. 2020,
● Místo:  CAMP Praha,
● Vstupné: zdarma

Platformu setkávání designérů Designers Mixer, kterou již dva roky přináší designérské obci BrandCloud, netřeba představovat. Po jarní “povinné” odmlce se představí ve velkém stylu, resp. prostoru, a to 17. 9. od 9.00 v pražském CAMPu – Centru architektury a městského plánování, a to v prostorách zadního amfiteátru. Téma bude poměrně rozsáhlé a naláká jistě řadu grafiků, designérů, tvůrců, ale i ostatních zájemců, které láká problematika značek v státním sektoru.

„Tentokrát se bude Mixer zabývat identitou měst a státních institucí, a to pěkně ze široka.“
Alice Brádková, BrandCloud

Ambasadorem se tentokrát stal Mirek Roubíček ze studia Colmo, které má s identitami pro segment municipalit dlouholeté zkušenosti. Stojí za nimi mimo jiné např. loga měst Nymburk či Kadaň.

Součástí akce bude i diskuzní panel, kde se sejdnou designéři a zástupci několika měst.

 

Pohled z trochu jiné perspektivy nám zase poskytne Michaela Holubec Birtusová z Czechdesignu, která svým příspěvkem přiblíží proces vypsání a řízení výběrových řízení v oblasti tvorby značek. Czechdesign je v tomto ohledu u nás jednoznačnou jedničkou a garantem kvality výstupů z takových výběrových řízení.

Na konci zářijového Mixeru si jako obvykle osvěžíme novinky v rámci tématu jednotné identity České republiky, kterému se dlouhodobě věnujeme, a kde se snažíme postupně dělat krůčky, které povedou ke změně.

Na akci vystoupí:

Termín a místo:

  • 17. září 2020
  • Vyšehradská 2075, 128 00 Nové Město

Vstupné:

Další informace:

Zdroj a foto: firma