Článek

Code:Mode Summer

CodemodeCode:Mode Summer

Po necelých čtyřech měsících se do metropole vrací stále populárnější trhy s nezávislou, avantgardní módou a doplňky Code:Mode (Prague free fashion weekend), tentokrát s podtitulem Summer. Enormní zájem, který u veřejnosti vyvolalo Code:Mode na začátku dubna v Karlínské hale potvrdil, že akce tohoto typu jsou dnes velmi žádané a atraktivní.

Letní varianta Code:Mode se odehraje na Střeleckém ostrově na přelomu léta ve dnech 30. července – 1. srpna. Od karlínské, halové verze se bude nepatrně lišit už jen vzhledem k době a místu konání. Trhy budou probíhat pod širým nebem v malebném prostředí pražského Střeleckého ostrova. Díky místu bude k vidění a ke koupi jen to nej z domácí návrhářské tvorby. Po ostrově bude rozmístěno zhruba 60 stánků, které tradičně představí neobvyklé šperky, extravagantní módní oděvy ale i nezvyklé designérské nápady.

Najdete zde obchody a návrháře jakou jsou: Julius Fashion Shop, inter:zone, BASMATEE, DaDiva, HEDUSH, odd:room, Jitrnice, minimon, acid-design a mnoho dalších.

Uvolněnou letní atmosféru trhů podtrhne doprovodný program, který tentokrát obstará nový cirkus, žongléři, akrobati ale i oblíbení DJ ́s. Kulturní tečkou bude každý večer speciální filmová projekce ve venko- vním kině. C:M-S probíhá během letního kina, které pořádá Malostranská beseda.

-CODE:MODE

Prague free fashion wee kend — prezentace nezávislé módní tvorby. Návrháři, šperkaři a obchodníci na jednom místě. Tři prázdninové dny plné módy, tentokrát ve středu Prahy. Vstup volný.

Místo:
Střelecký ostrov, Praha 2

Datum konání:

30. července – 1. srpna 2010

Aktuální seznam návrhářů oblečení a šperků letošního Code:Mode Summer naleznete na stránkách www.codemode.cz na facebooku facebook.com/codemode.fashion a na twitteru @codemodefashion.

Code:Mode Summer je ideální variantou pro víkend strávený v rozpálené letní Praze. S dekou, slunečními brýlemi a nafukovacím míčem můžete prožít ležérní víkend mezi stánky plnými těch nejoriginálnějších módních kousků, které na trhu nenajdete!

Tisková zpráva

https://www.designportal.cz/akce-vystavy/code-mode-summer-2010.html

19.07.10