Článek

Vzniká mapa českých designových obchodů a událostí — Czech Design Map

Anna Štysová společně s Kateřinou Novotnou a Jakubem Konvicou se rozhodli vytvořit webovou aplikaci Czech Design Map. Mělo by se jednat o portál, kde budou mapovat obchody a události s českým designem. Návštěvníci se budou moci lehce zorientovat v nabídce na trhu designérské scény a zároveň tím podpoří propagaci jednotlivým místům.

„Pokud vlastníte obchod nebo pořádáte událost, asi vnímáte, že není jednoduché konkurovat dovozovému zboží, byť je méně kvalitní. Ceníme si vaší činnosti a chceme podpořit tvůrce, kteří vynikají kvalitou, originalitou a láskou k oboru. Naším snem je celorepublikové pokrytí mapy“, říká autorka projektu Anna Štysová

czech_design_map-01

Projekt je v začátku a prostředky na realizaci webu by rádi získali pomocí kampaně na Hithitu. Můžete zde získat členství v mapě za startovací cenu nebo si vybrat jinou ze zajímavých  odměn. Pro fanoušky designu jsou připraveny zajímavé odměny zpracované v limitované edici (zápisníky, deníky, mapy, tašky, batůžky) pouze pro Hithit podporovatele. Obchody a události mohou v rámci odměny využít členství v mapě na jeden rok za symbolickou cenu a stát se tak součástí ucelené databáze.

czech_design_map-02

czech_design_map-03

Zdroj: Anna Štysová