Články

Ve Frankfurtu dnes začíná největší světový veletrh spotřebního zboží a designu Ambiente

Od 10. do 14. února se ve Frankfurtu nad Mohanem uskuteční další ročník mezinárodního veletrhu Ambiente. Přijedou na něj firmy obchodující v oblasti stolování, kuchyně, dárkového a dekorativního zboží, bytových doplňků a zboží pro domácnost. Chybět nebudou ani módní doplňky, interiérové vybavení a nábytek. Letošní téma odkazuje k udržitelnosti, kterou je radno se inspirovat. Pozornosti návštěvníků neunikne ani skutečnost, že se letos stala partnerskou zemí veletrhu Velká Británie. Britskou expozici navrhla designérka Janice Kirkpatrick, návštěvníkům jistě přijde vhod stylová kavárna.

„Ambiente je centrem celosvětového obchodu se spotřebním zbožím. Vystavovatelé z více než 90 zemí zde předvedou své nejnovější výrobky a určí trendy pro celý rok,“ říká Erdmann Ki lian, ředitel divize Marketing Communications.

Minulý rok na Ambiente přijelo přes 4 400 vystavovatelů. Česká republika bude mít na veletrhu tradičně hojné zastoupení – svou produkci představí 38 vystavovatelů.

Další informace najdete na stránkách veletrhu.

O autorovi

Design Portál

Design portál je online magazín o designu a grafice. Kromě aktuálních informací a článků, zde najdete také nabídku zaměstnání. Design portál funguje od roku 2005 a pravidelně i nepravidelně sem přispívá více než dvacítka profesionálů.