Články

Vyhrajte tenisky z Colours of Ostrava s designem od Milana Caise z Tatabojs

V industriálním prostředí Dolních Vítkovic právě odstartoval festival Colours of Ostrava a potrvá do soboty 22. července. Mimo skvělé muziky zde můžete narazit na Kreativní arénu Baťa. Zde můžete načerpat síly, vyfotit se v barevném foto koutku, zasoutěžit si či rovnou koupit speciální festivalové tenisky navržené Milanem Caisem a kreativním studiem Kantors Creative Club. Další možností, jak tenisky získat, je v soutěži na Design portálu — stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a tenisky mohou být vaše.

Festivalové tenisky

Společnost Baťa a festival Colours of Ostrava spojily síly a vytvořily kolekci speciálních „festivalových“ bot – pohodlných, elegantních a designových tenisek. O jejich podobu, která odráží „coloursovskou“ barevnost a pestrost, se postarali výtvarník a člen kapely Tata Bojs Milan Cais a ostravské studio Kantors Creative Club. Celkově vzniklo šest barevných variant – tři dámské a tři pánské.

Limitovaná kolekce, která se šila v Dolním Němčí nedaleko Uherského Hradiště, je k dostání ve vybraných prodejnách Baťa a na webu. Na to, jak se boty pro Colours of Ostrava vyráběly, se podívejte na videu natočeném přímo v Dolním Němčí:

Soutěž skončila

Soutěž proběhla od 21. do 28. července 2017.  Vyhrála soutěžící Hana Smetanová. Správně odpověděla že autorem designu festivalových tenisek je Milan Cais. Přesně se trefila i s odpovědí na otázku: Kolik párů těchto festivalových bot bylo vyrobeno? Správná odpověď je 2500. O pořadí soutěžících v případě správné odpovědi na obě otázky rozhodoval čas a datum odeslání odpovědi.

Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Colours of Ostrava

Festival Colours of Ostrava se koná od 19. do 22. července v industriálním prostředí Dolních Vítkovic. Hlavními hvězdami jsou Imagine Dragons, Jamiroquai, Norah Jones, Justice, alt-J, Birdy, Midnight Oil, Moderat, LP, Benjamin Clementine, Michael Kiwanuka, Laura Mvula, UNKLE, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague. Celkově si návštěvníci festivalu, který byl loni zařazen britským deníkem The Guardian mezi 10 nejlepších v Evropě, budou moci vybrat z více než 350 programových položek na 20 scénách. Poslední vstupenky jsou k dostání na www.colours.cz.

Zdroj a foto: bata.cz


Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz