Články

Vyhrajte LEGO Ninjago Vodní chodec — velká stavebnice inspirovaná filmem

U příležitosti uvedení filmu LEGO Ninjago jsme pro vás připravili soutěž o stavebnici Vodní chodec, ve které najdete i postavičky Nya, Kai, Čtverzubec a rváč ze žraločí armády. Vodní chodec Stavebnice obsahuje kokpit pro minifigurku, který je možné otočit o 360 stupňů, rychlý vystřelovač se šesti náboji a čtyři pohyblivé nohy se speciálními chodidly – pro vytvoření parádních bojových postojů. Sada dále obsahuje čtyři minifigurky s různými zbraněmi – pro ještě větší hrací možnosti v boji nindžů proti žraločí armádě.

K tomu, abyste vyhráli, stačí málo – odpovědět na dvě jednoduché otázky. Nápovědu k nim najdete v rozhovoru s Michael Svane Knapem — designerem LEGO Ninjago.

Soutěž skončila

Soutěž proběhla od 9. do 15. října 2017.  Partner soutěže se rozhodl ocenit navíc i další 4 soutěžící, takže celkem vyhrálo svoji stavebnici 5 soutěžících. Vyhráli soutěžící, kteří odpověděli správně na první otázku a tipli co nejpřesnější odpověď na otázku druhou. O pořadí soutěžících v případě správné odpovědi na obě otázky rozhodoval čas a datum odeslání odpovědi.

Správné odpovědi:

Od kterého roku běží seriál LEGO Ninjago — Masters Of Spinjitzu?
2011

Tipněte si, kolik fanoušků bude mít stránka The LEGO NINJAGO Movie na Facebooku týden po skončení soutěže (22. 10. 2017 ve 12:00)?
106 830

Gratulujeme těmto výhercům:

První vyhrává stavebnici Vodní chodec, další pak LEGO Ninjago 70623 Stín osudu, LEGO Ninjago 70624 Ničivé vozidlo rumělkových válečníků (2x) a LEGO Ninjago 70625 Samuraj VXL.

  1. kubaair@e…
  2. spiteful@p…
  3. iKoki@p…
  4. dj.spratek@p…
  5. laksa31@e…

Všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se na vás u dalších soutěží.

Zdroj a foto: lego.cz