Články

Vyhrajte 3 dárkové balíčky CENTROPEN pro psaní, kreslení a malování

Ve spolupráci se značkou CENTROPEN – českým výrobcem psacích a kreslicích potřeb – jsme pro vás připravili soutěž. V ní můžete vyhrát 3 dárkové balíčky plné potřeb pro psaní, kreslení, malování, značení a zvýrazňování. K tomu, abyste vyhráli, stačí málo – odpovědět na dvě jednoduché otázky. A výhra může být vaše.

Psaní, kreslení, malování, značení a zvýrazňování našimi výrobky nabízí zákazníkům efektivní a kvalitní způsob dorozumění mezi lidmi a napomáhá zaznamenat současnost pro budoucí generace.

Výrobě kvalitních psacích a kreslicích potřeb pro nejširší možné využití se společnost CENTROPEN věnuje více než 75 let. Tradice výroby psacích prostředků se začala v Dačicích psát v roce 1940, kdy jeden ze zakladatelů, zabývající se výrobou koženého zboží, založil v tehdejší Telečské ulici novou dílnu, kromě jiného také pro výrobu plnicích per. Dnes se ve výrobním závodu v jihočeských Dačicích ročně vyrobí přes 200 milionů kusů psacích potřeb a je jen málokdo, kdo neměl svoji „centropenku“ ve školním penále.

Soutěž skončila

Soutěž proběhla od 24. do 31. srpna 2017.  Vyhráli soutěžící, kteří odpověděli správně na první otázku a tipli co nejpřesnější odpověď na otázku druhou. O pořadí soutěžících v případě správné odpovědi na obě otázky rozhodoval čas a datum odeslání odpovědi.

Správné odpovědi:

CENTROPEN je průkopníkem výrobků s tzv. ERGO držením. Jak se jmenuje nejznámější psací potřeba s tímto trojúhelníkovým držením?
Tornado

Kolik kusů foukacích fixů váží jeden kilogram?
74 kusů

Zde je důkaz. Krabici jsme samozřejmě do váhy nepočítali.

Gratulujeme těmto výhercům:

danielfris@y…
dolezel@s…
Sniper153@s…

Všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se na vás u dalších soutěží.

Zdroj a foto: centropen.cz