Články

Proč použít šablony na tvorbu webu? Jsou levné, odladěné i pro mobil a úpravy děláte v češtině

Když chcete být ve světě internetu originální, nemusíte se hned hlásit do kurzů programování a počítačové grafiky a začínat od nuly. Jedna ze služeb pro tvorbu webových stránek – Saywebpage – nabízí hned několik šablon pro rozjezd levných webových stránek. Krok za krokem si lze sestavit vlastní web, přidat fotografie, potřebné informace, kontakt a je hotovo. Pojďme si nabízené šablony a možnosti představit.

Šablona #1: vinařství

Každá šablona má svoje varianty

Když si vyberete jednu z nabízených šablon — nemusíte se omezovat jejím prvotním vzhledem. Je to pro vás spíše inspirace, ale výsledek může být úplně jiný. Každé webové prezentaci je možné vtisknout vlastní styl pokud si sami nastavíte:

  • strukturu (stránku poskládáte z různých modulů),
  • použité profilové fotografie,
  • jinou velikost písma,
  • jinou barvu písma i pozadí jednotlivých sekcí.

Odlišného vzhledu stránek tak lze dosáhnout například i použitím šablony původně určené pro úplně jiný účel nebo jiný druh podnikání. Podrobněji o tom, co vše se dá měnit, se dočtete na samostatné stránce.

Šablona #2: představení modelky

Výběr ze sedmi šablon

Již přichystané webové šablony pro jednostránkový web jsou navržené tak, aby se v nich uživatel rychle zorientoval. Napoví vám, co byste na svých stránkách měli mít. Kromě názvu a základních kontaktních informací vám ukáží, jaká délka textu je vhodná pro představení firmy a jejích produktů. Navedou vás, kam a kolik umístit fotografií.

Šablona #3: firma nabízející výrobu domácích dortů

Šablona #4: kadeřnictví

A když je vaše představa jiná? Nevadí, jednotlivé části webové stránky, jejich velikost a obsah si změníte a nastavíte podle potřeby. Sami si určíte, kolik místa věnujete obrázkům a kolik textu. Stačí kliknout a začít psát. Vše je možné si u Saywebpage vyzkoušet zcela zdarma na ukázkových 7 šablonách. Každý krok je navíc podrobně a názorně vysvětlený ve video průvodcích editací, které pomohou a poradí, jak na to. Když se vám služba zalíbí, lze ji pořídit už za 99 Kč měsíčně. A pozor — čtenáři Design portálu získají při zadání kódu „DP0720“ slevu 20 %.

V případě, že jste nezisková organizace (psí útulek, informace pro seniory atd.) nabízí Saywebpage možnost vytvoření webu zdarma. Další informace najdete na webu Saywebpage.

Šablona #5: lázně a wellness

Šablona #6: hotel nebo penzion

Šablona #7: autodílna či servis

Stránky na míru

Samozřejmě pokud nemáte čas nebo odvahu se do tvorby nového webu pustit sami, můžete to nechat na týmu Saywegpage. Ti mají bohaté zkušenosti s tvorbou webových stránek. Je možné si nechat navrhnout i stránky na míru. Což je ideální volba pro náročnější uživatele, kteří potřebují složitější a provázanější weby.

Zdroj: saywebpage.com