Soutěže

Plakát pro město Piran

Odměna: 3 000 EUR,
Termín: 21. 9. 2018

Soutěž Young Drummers je určena pro všechny umělce pod 30 let. V letošním roce mají umělci za úkol vytvořit plakát, který bude propagovat slovinské město Piran, založený na sloganu “Piran – město Tartiniho”. Termín pro odevzdání přihlášek do soutěže Young Drummers pro nejlepší a nejvíce kreativní plakát je 21. září 2018. 

Hlavním účelem tvorby plakátu je propagace a prezentace města Piran, jakožto jednoho z nejautentičtějších středomořských měst s daleko bohatší nabídkou neomezující se jen na turistické atrakce; město plné nezapomenutelných zážitků a kulturních akcí včetně těch, které jsou spojeny s Giuseppem Tartinim – renomovaným umělcem, slavným houslovým virtuózem a skladatelem, pocházejícím z města Piran.

Zajímavosti ze zadávací dokumentace:

  • Soutěžní návrh musí obsahovat téma a slogan, které mohou být použity ve všech komunikačních kanálech (digitální média, letáky, reklama, atd.)
  • Vítěz získá peněžní odměnu ve výši 3.000 EUR a vstupenku na Golden Drum festival 2019.
  • Přihlášené práce budou posuzovány porotou složenou z pěti mezinárodně uznávaných odborníků z oblasti kreativního průmyslu:
  • Zúčastnit se mohou pouze narození po 19. říjnu 1988
  • Uzávěrka je 21. září 2018

Ocenění bude uděleno během slavnostního ceremoniálu festivalu Golden Drum 19. října 2018. Všechny plakáty budou vystaveny ve dnech 17. až 19. října 2018 během 25. ročníku festivalu Golden Drum.

Další informace o najdete na stránkách soutěže.

Zdroj a foto: goldendrum.com