Články

Máte tip na zajímavé téma pro konferenci Řeči o Grafickém designu? Teď je správný čas se ozvat

Na září 2020 se chystá druhý ročník konference Řeči o Grafickém designu. Máte tip na zajímavé téma věnující se grafickému designu a troufáte si jej sami přednést? Pak je správný čas ozvat se organizátorovi konference Zděnkovi Sládkovi. Konference se bude konat v září 2020.

Na konferenci budeme společně propojovat designéry se zadavateli. Budeme se věnovat všem druhům grafického designu, které mohou být užitečné pro zadavatele marketingové komunikace z firem malých i z korporací. Budeme se věnovat tématům motivačním, budeme probírat best-practices, zadavatelům můžete ale prezentovat ryze praktické a návodné pokyny. Máte jedinečnou možnost objasnit svým klientům, jak pracujete. Získáte jedinečnou možnost se zviditelnit. Partnerem konference je Unie grafického designu.

Navazujeme na úspěšný loňský ročník. Více se o něm dozvíte zde. Loni půldenní konference v Brně a v Praze, letos na celý den v Praze. Loni dohromady 120 návštěvníků s minimální kampaní, letos to rozjedeme ve větším. Čekáme minimálně 200 lidí. Konferenci natočíme na video, abyste mohli svá vystoupení využívat dál.

Ozvěte se s náměty prezentací Zdeňkovi Sládkovi ze studia Protein na zdenek@studioprotein.cz nebo rovnou na telefon 603 323 436.

Zdroj a foto: studioprotein.cz