Tisková zpráva

Kreativní studio feopatito hledá posilu na pozici grafika

Do našeho brněnského kreativního studia hledáme novou kachnu do týmu. Někdo by se mohl ptát, proč hledáme zrovna kachnu. Důvod je prostý. Kdo nás zná, tak ví, že v našem logu máme symbol kačenky a občas se o nás jako o kachně zkrátka mluví. Komu by k tomu chyběl hlubší kontext, ten máme taky. “Patito feo” znamená ve španělštině “ošklivé kačátko”, a proto se jmenujeme feopatito, protože uvažujeme občas tak trochu naruby.

Náš nový pařťák na pozici graphic designer, by nás měl být schopen ať už svým uvažováním, svými zkušenostmi či pracovními schopnostmi doplnit. Neříkáme, že tento nový človíček musí umět všechno, ale rozhodně se u nás neobejde bez rutinní znalosti balíčku Adobe (Photoshop, Illustrator). Znalosti ve 3D či tvorbě animací by byly příjemnou výhodou. Zkušenosti z oboru jsou také vítaným bonusem, ale rozhodně nejsou podmínkou.

Jsme docela malá skupina na sebe dost napojených jedinců a je pro nás důležité, aby nás náš nový kolega/kolegyně doplnil nejen profesně, ale hlavně lidsky. To však z mailové komunikace nezjistíme, proto zájemcům nabízíme možnost si nezávazně ,,pokecat’’ u kafe a zkusit najít společnou řeč. Pokud to klapne, spolupráce může začít.

Konec řečí, teď trochu fakticky:

Co hledáme:

  • kolegu/kolegyni na pozici graphic designer, který/á v našem studiu obsadí volnou židli
  • někoho, kdo si k nám sedne na full time
  • náš nový kolega/kolegyně by měl/a umět přemýšlet ,,mimo krabici’’
  • očekáváme zodpovědnost při plnění úkolů a poctivé čtení zadání
  • měl by mít rád sladké, kafe a psy

Co nabízíme:

  • zásoby čokolád, kafe a psů
  • práce na opravdu různorodých projektech pro různorodé klienty
  • rozličnost práce je u nás opravu široká (corporate design, brandová tvorba, WWW tvorba, animace, packaging, 3D, sociální sítě…)
  • myslíme si, že se můžeme označit za přátelský kolektiv

Jak říká klasik: ,,Ukázaná platí.’’ a tak vše o nás najdete na www.feopatito.cz nebo na jedné z našich sociálních sítí.

Nebojte se ozvat na email marketa@feopatito.cz s ukázkou svých prací a pár slovy o sobě. Jen si tak nezávazně popovídat ještě nikdy nikomu neublížilo.

Zdroj a foto: feopatito.com


Text je součástí placené spolupráce se studiem feopatito