Články

Jednostránkové webové prezentace jsou trendy

Mít svou vlastní, moderní, dobře vypadající webovou stránku během pár minut? Zviditelnit se na internetu bez jakýchkoli znalostí programování za minimální náklady? Vyzkoušet si službu zdarma a mít absolutní kontrolu nad obsahem webu? Ano!

Sám sobě designérem a webovým expertem

Saywebpage nabízí speciálně malým a středním živnostníkům, společnostem a podnikatelům možnost vytvořit si jednu stránku informací potřebných pro jejich zákazníky nebo klienty, a to včetně kontaktů a profilových obrázků. Navíc si pak každý může svou stránku upravovat a aktualizovat sám, bez čekání a bez dalšího zbytečného utrácení za webové specialisty. Neocenitelnými přednostmi produktů Saywebpage jsou snadná orientace pro návštěvníky stránky a velmi jednoduchá údržba pro jejího majitele.

Za zkoušku nic nedáte

Vše je připraveno pro uživatele v několika krocích, vytvoření webu funguje velmi intuitivně, navíc je možné si veškeré funkce a editaci vyzkoušet zcela zdarma. Zbrusu nová stránka v online prostoru může být hotová po pár klicích. Díky předpřipraveným šablonám a modulům vás nic nepřekvapí. Snad jen to, že vytvořit novou elektronickou vizitku opravdu nic není a že potřebnou stránku pořídíte za zlomek ceny webu na míru. S otázkami vám lehce poradí v části “Často kladené dotazy”. V případě nedostatku času můžete samozřejmě využít služby zkušeného týmu Saywebpage a nechat si web vytvořit.

Profesionální stránka bez profesionálního programátora?

Jde to opravdu snadno a rychle. První krok k úspěchu je registrace a potvrzení registračního e-mailu. Druhý krok je přihlášení. Po výběru šablony v třetím kroku je dobré ušetřit si čas a vyplnit údaje o stránce, např. název a kontaktní informace. Pak si můžete pohrát s laděním stránky a využít spoustu zajímavých funkcí při editaci obsahu. Nakonec nezapomeňte uložit změny. Kdykoliv můžete stisknout tlačítko “Zobrazit náhled” a svou práci si zkontrolovat. Pokud jste s výsledkem spokojení, stačí jen využít tlačítko “Objednat web”, zaplatit a počkat si na další informace o spuštění vaší nové prezentace. A co když budete chtít příští týden něco změnit, smazat nebo přidat? Není nic jednoduššího!

Řekni to webem

Kdo není na internetu, jako by nebyl. Díky Saywebpage může být viděn každý. Klienti nebo zákazníci si pak snadno vyhledají, co děláte, kdy vás zastihnou a jak se k vám dostanou. A když ztratí vaši klasickou vizitku nebo telefonní číslo? Žádný problém! Najdou si vás znovu na vaší nové skvělé stránce a zase zavolají.

Pokud ale přece jen potřebujete web složitější, speciální, provázaný a nelíbí se vám žádná ze šablon nabízených a dostupných na trhu, pak jsou webové stránky na míru ideální volbou.

Zdroj: saywebpage.com