Články

Hostem pořadu „?“ Lukáše Veverky bude tuto neděli grafik Lumír Kajnar

Každou neděli streamuje režisér a motion designer Lukáš Veverka na svém Twitch kanále živě rozhovory s kolegy z grafického designu, motion designu a vfx. Netradiční formát live rozhovorů pod názvem „?“ nepřímo navazuje na sérii oborových rozhovorů ¾, který před lety natáčeli společně s Lukášem Kijonkou.

V neděli 30. září bude hostem idea designer a brand architekt Lumír Kajnar. V jeho portfoliu můžete najít vizuální identity pro Skaut, Českou pojištovnu, filmovou produkci Stillking, Českou ragbyovou unii a řadu dalších. Na svém kontě má české i zahraniční ceny. S jeho grafickým glosování aktuálních společenských situací se můžete nepravidelně setkávat na internetu i v denním tisku. Sledujte v neděli v osm večer na www.twitch.tv/veverkalukas.

Vysílání probíhá živě, většinou od osmi hodin večer. Rozhovory končí dle možností hostů obvykle kolem půlnoci. Diváci mohou s hostem diskutovat přes chat během celého rozhovoru. Rozhovory lze sledovat i ze záznamu, nicméně se ochudíte o živou interakci s účastníky.

Doposud proběhlé rozhovory

Zdroj a foto: Lukáš Veverka, parasite.cz