Reklama

Hledá se projekťák do zakázkového ateliéru!

O ateliéru

Ve WADE Atelieru se specializujeme na hledání řešení a samotnou realizaci převážně interierových projektů. Tvoříme pro klienty návrhy dekorativního i funkčního interierového designu. Pro návrháře pak nabízíme desítky možností jak materiálově a technologicky zpracovat jejich představy. Následuje příprava výrobních dat a supervize, kde si ohlídáme, že dodáváme klientovi vše v prvotřídní kvalitě.

Naší hlavní doménou je know-how a široká orientace v oboru. Nehledáme asistenta, obchoďáka ani člověka do výroby. Hledáme někoho, koho baví objevovat, zkoumat a testovat nové materiály i technologie. Šikovného projekťáka/projekťačku, který/á se nebojí zodpovědnosti za velký projekt, ale zároveň nemá problém vzít do ruky nářadí, když je to potřeba. Jsme malý tým fungující v malém aťasu v Praze v Dejvicích a vítáme iniciativu.

Co by měl zájemce umět

Základem je plánování, to musí mít pod palcem. Pohlídat dodavatele a neustále kontrolovat, že projekty běží podle plánu. K tomu je potřeba znalost alespoň základních grafických programů a to v první řadě práce s křivkami. Člověk který má problém komunikovat, nebo se ozvat když se něco nedaří, mezi námi nemá místo. Potřebujeme někoho, kdo si umí přiznat chybu, ale hlavně ji okamžitě řeší a poučí se z ní.

Co nabízíme

Jsme firma nová, malá a snažíme se neustále investovat do rozvoje a nových technologií. V prvních měsících určitě nemůžeme slibovat plat jako v korporátu, ale zápal pro věc rozhodně dokážeme ocenit! Když nám pomůžeš posouvat projekty rychle a efektivně, není důvod abys časem nedosáhl/a parádního měsíčního ohodnocení, případně prémií za úspěšně realizované projekty.

Pošlete své portfolio a něco o sobě na maxmilian@wade.cz

Ukázky realizací