Článek

Festival ONE DOT ZERO v Londýně

One Dot ZeroFestival ONE DOT ZERO v Londýně

Tento víkend proběhla v South Bank Center (Londýn) prezentace uskupení ONE DOT ZERO ve spolupráci s W+K a British Film Institute. Větsina designéru i těch právě začínajících nemohou zapomenout na skvělé animace, které ONE DOT ZERO prezentovali v letech 2002 a 2004. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Scéna byla zaplněna z převážné vetšiny japonskou produkcí o kterou se s Vámi teď podělím.

OneDotZero

British Film Institute hostuje během roku řadu kolekcí, akcí a výstav spojených s prezentací a přednáškami z různých oblastí lidského působení. Většina této produkce je doprovázena filmem nebo kolekcí filmů. Japonský festival, Festival Holandských filmů, atd. Stalo se již tradicí, že uskupení ONE DOT ZERO prezentuje jedenkrát do roka produkce svých prací, které je doprovázeno DVD a malým filmovým festivalem.

OneDotZero

Tento rok byla produkce doprovázena řadou seminářů týkajících se mobilní komunikace a interakce v oblasti mobilních technologiích. Účastníci měli možnost vyzkoušet jak technologe tak i samotnou interakci s mobilními telefony.

Některé z ukázek jsou součástí tohoto přízpěvku.

Sotoshi Tomioka さとしとみおか


Shinataro Kago しなたろかほ


Miari Mizue みありみずえ


Makoto Yabukiまことやぶき


Mood magic: Hinotori ひのとり


Takafumi Tsuchiya: With rain たかふみつちや