Články

Digitální grafické studio Protein hledá grafického designéra/-ku

Ať už jsi macho a nejlepší designér na světě anebo skromná plachá bytost, ukaž nám svoje portfolio. Nezáleží na tom, jaké školy jsi absolvoval/a nebo kolik let praxe máš za sebou. Záleží jen na tobě a na tvých skutečných schopnostech a znalostech. Hledáme kreativní/ho kolegu/kolegyni, který/a vidí kolem sebe spoustu vizuálních souvislostí. Pracujeme sice tiše, o designu ale hodně diskutujeme. Proto potřebujeme kolegu in-house. Chceme do našich projektů ještě víc nápadů. Vizuálních nápadů. V našem malém studiu dostanou tvé nápady velký prostor vyniknout.

Budeme společně pracovat na značkách s jejich logy, budeme pracovat na obalech, na tiskovinách či prezentacích, ale i na webech. Dáváme věcem dostatek prostoru a času. Nabízíme práci na projektech pro atraktivní klienty, kteří působí v Česku i v zahraničí. Naše projekty a další informace o nás najdeš na webu www.studioprotein.cz. Třeba, že sídlíme v Kladně.

Používáme kreativní nástroje od Adobe. Musíš umět dobře ovládat Photoshop a InDesign. Bez toho se neobejdeme. Cokoliv jako animace nebo 3D navíc je výhodou stejně jako výtvarné dovednosti bez počítače – nutné to ale není.

Ozvěte se a ukázky práce zašlete na
hej@studioprotein.cz

Digitální grafické studio Protein také hledá webového programátora/ku

Vytváříme značky a jejich loga, obaly, prezentace. Ale tebe hledáme pro jednu naši appku. Potřebujeme, abys uměl/a pracovat Reactem. K tomu bude potřeba vědět i něco o dockeru a klasických webových technologiích.

Ozvěte se na
hej@studioprotein.cz

Zdroj a foto: studioprotein.cz