Články

Digitální grafické studio Protein hledá grafického designéra/-ku, DTP operátora/-ku

Ať už jsi macho a nejlepší designér na světě anebo skromná plachá bytost, ukaž nám svoje portfolio. Nezáleží na tom, jaké školy jsi absolvoval/a nebo kolik let praxe máš za sebou. Záleží jen na tobě a na tvých skutečných schopnostech a znalostech. Hledáme přesnost, chytrost, spolehlivost. Hledáme znalost typografických pravidel. V našem malém studiu dostanou tvé nápady velký prostor vyniknout. Pomoci potřebujeme i s kreativní sazbou nebo retušemi.

Vytváříme značky a jejich loga, weby, obaly a prezentace. Nabízíme práci na projektech pro atraktivní klienty, kteří působí v Česku i v zahraničí. Naše projekty a další informace o nás najdeš na webu www.studioprotein.cz. Třeba, že sídlíme v Kladně.

Používáme kreativní nástroje od Adobe. Musíš umět dobře ovládat Photoshop a InDesign. Bez toho se neobejdeme. Cokoliv jako animace nebo 3D navíc je výhodou stejně jako výtvarné dovednosti bez počítače – nutné to ale není.

Ozvěte se a ukázky práce zašlete na
hej@studioprotein.cz

Digitální grafické studio Protein také hledá webového programátora/ku

Vytváříme značky a jejich loga, obaly, prezentace. Ale tebe hledáme pro naše weby a appky. Potřebujeme, abys uměl/a pracovat na frontendu i backendu. Naše projekty využívají třeba nette a react. Výhodou mohou být ale i další technologie jako Python, C++ a frameworky s nimi spojené.

Ozvěte se na
hej@studioprotein.cz

Zdroj a foto: studioprotein.cz